Tlačiarne a skenery

Vyberte si z našej ponuky viac než 330 modelov klasických jednoúčelových tlačiarní, skenerov a multifunkčných zariadení od renomovaných výrobcov ako HP, Canon, Brother, Epson, OKI, Konica Minolta, Xerox, a ďalšie. Našim cieľom je ponúknuť vám všetko pre domácu, kancelársku aj profesionálnu tlač na jednom mieste.

Zháňate cenovo dostupú multifunkciu do domácnosti, profesionálnu tlačiareň na tlač fotografií, alebo ste otrávení z ručného zakladania dokumentov do skenera a hľadáte rýchly skener s automatickým podávačom dokumentov? Tak ste tu správne, stačí si vybrať.

Tlačiareň je len začiatok. Radi vás budeme pravidelne zásobovať tonermi a cartridgami, kedykoľvek budete potrebovať. Predávame originál tonery pre všetky tlačiarne z našej ponuky. Sme špecialisti na lacnú tlač. Používaním našich kompatibilných tonerov TonerPartner ušetríte aj viac než tretinu nákladov na tlač.

Radi sa staneme aj vašimi partnermi v oblasti domácej, kancelárskej aj profesionálnej tlače. Ak si neviete rady s výberom, naši odborníci Vám radi poradia – stačí sa ozvať.

Doprava ZDARMA

pre registrovaných zákazníkov už od 35€

Doručenie do 48 hodín

Sme naozaj rýchli

U nás máte čas

Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Odmeníme Vás

Za každý nákup získate vernostné body