Výdajné miesta. Až 5424 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 53000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.

Najpredávanejšie TonerPartner náplne

Prečo zvoliť TonerPartner Premium náplne

Väčšia kapacita tlače TonerPartner tonery sú lacnejšie
Rovnaká kvalita Pri tlači nespoznáte rozdiel
Záruka funkčnosti Poistenie prípadnej škody na tlačiarni

Najpredávanejšie originálne náplne

Náplne do tlačiarní - lacné tonery a cartridge

Či už máte doma tlačiareň, ktorú využívate pre občasnú tlač dokumentov, obrázkov pre deti, alebo vlastníte spoločnosť, kde sa tlačiarne prakticky nezastavia, u nás si vždy vyberiete zo širokej ponuky originálnych aj kompatibilných tonerov do vašej tlačiarne. Naše kompatibilné TonerPartner náplne do tlačiarne prešli prísnym testovaním kvality, sú ekologické a oproti originálom lacnejšie. Stále však ponúkajú 100% kvalitu tlače, ktorej výsledkom sú ostré farby a vysoký počet výtlačkov tej najvyššej kvality. Ak preferujete originálne farby do tlačiarne, v našej ponuke nájdete originálne náplne do rôznych typov tlačiarní. Uľahčite si výber náplne zadaním značky vašej tlačiarne alebo názvu náplne do vyhľadávania. S výberom si nerobte starosti, neváhajte sa nám ozvať prostredníctvom online chatu alebo telefonickej linky. Naši kolegovia vám s radosťou odpovedia na všetky vaše otázky.

Dodanie do 24 hodín, rýchla výmena reklamovaného tovaru a ďalšie benefity sú u nás samozrejmosťou. Užite si nákup z pohodlia domova a my sa postaráme o ostatné. Sme tu pre vás a vašu tlačiareň.

Viete, že si môžete svoje nákupy urýchliť?

Na každej krabici od náplne nájdete QR kód, ktorý Vás nasmeruje priamo na daný produkt a vy tak môžete okamžite nakúpiť.

Viac informácií

Tovar v akcii

Zbierajte body,
nakupujte lacnejšie

Za každú objednávku získavate odmenu formou kreditov na nákup, ktoré sú následne prepočítané na finančnú zľavu. Túto peňažnú čiastku je možné uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

4 minúty čítania

5% pokrytie stránky pri tlači alebo ako dlho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo sa vám niekedy, že váš nový toner či cartridge došiel skôr, než ste zvládli vytlačiť polovicu množstva stránok, ktoré vám výrobca náplne sľuboval pri nákupe? Stavíme sa, že určite áno. Ak ste však na danú situáciu reagovali obvinením výrobcu náplne z klamstva, veľmi pravdepodobne ste tak urobili neprávom. To preto, že udávané množstvo výtlačkov daným tonerom či cartridge platí pri 5% pokrytí stránky pri tlači. A práve to je dôvod. Tušíte totiž, ako vlastne stránka pokrytá tlačou z piatich percent vyzerá? Pokiaľ nie, v nasledujúcich riadkoch vám urobíme jasno v celej problematike.

Celý článok »
3 minúty čítania

Aktualizácia HP tlačiarne: Čo robiť, aby ste mohli aj naďalej používať kompatibilné náplne

28. 8. 2023

Kompatibilné tonery a cartridge sa tešia medzi majiteľmi tlačiarní dlhodobo veľkej popularite, pretože vďaka nim možno ušetriť pri tlači nemalé peniaze. Oproti originálnym náplniam je totiž u nich cena za výtlačok podstatne nižšia, pričom kvalita tlače je s originálmi spravidla takmer rovnaká. Práve kvôli svojim kladom však začínajú byť kompatibilné náplne pre výrobcov tlačiarní čím ďalej tým väčším tŕňom v oku, pričom ako prvé proti nim začalo najmä intenzívne bojovať HP. To zavádza u svojich tlačiarní konkrétne softvérovú blokáciu, ktorá využitie neoriginálnych náplní zablokuje a jedinou možnosťou je teda použitie originálnych kusov, či sa vám to páči alebo nie. Určitá obrana proti tejto novinke síce existuje, ale zázračná nie je.

Celý článok »
4 minúty čítania

Recenzia Brother HL-1222WE: Lacná laserová tlačiareň nielen domov

10. 8. 2023

Vybrať vhodnú tlačiareň pre tlač dokumentov je v dnešnej dobe celkom kumšt. To preto, že na trhu nájdete veľké množstvo modelov, medzi ktorými nemusí byť vždy jednoduché sa zorientovať. Práve s výberom sa vám však v nasledujúcich riadkoch pokúsim do istej miery pomôcť. V predošlých týždňoch mi totiž do pracovne prišla na testovanie tlačiareň Brother HL-1222WE a nakoľko som toho na nej vytlačil už skutočne veľa a urobil si tak vďaka tomu o nej obraz, je na čase vás oboznámiť s tým, aká je v reálnom svete.

Celý článok »
Ďalšie články

Zákazníci nás chvália

91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.