Výdajné miesta. Až 5830 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 55000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.

Najpredávanejšie TonerPartner náplne

Prečo zvoliť TonerPartner Premium náplne

Väčšia kapacita tlače TonerPartner tonery sú lacnejšie
Rovnaká kvalita Pri tlači nespoznáte rozdiel
Záruka funkčnosti Poistenie prípadnej škody na tlačiarni

Najpredávanejšie originálne náplne

Náplne do tlačiarní - lacné tonery a cartridge

Či už máte doma tlačiareň, ktorú využívate pre občasnú tlač dokumentov, obrázkov pre deti, alebo vlastníte spoločnosť, kde sa tlačiarne prakticky nezastavia, u nás si vždy vyberiete zo širokej ponuky originálnych aj kompatibilných tonerov do vašej tlačiarne. Naše kompatibilné TonerPartner náplne do tlačiarne prešli prísnym testovaním kvality, sú ekologické a oproti originálom lacnejšie. Stále však ponúkajú 100% kvalitu tlače, ktorej výsledkom sú ostré farby a vysoký počet výtlačkov tej najvyššej kvality. Ak preferujete originálne farby do tlačiarne, v našej ponuke nájdete originálne náplne do rôznych typov tlačiarní. Uľahčite si výber náplne zadaním značky vašej tlačiarne alebo názvu náplne do vyhľadávania. S výberom si nerobte starosti, neváhajte sa nám ozvať prostredníctvom online chatu alebo telefonickej linky. Naši kolegovia vám s radosťou odpovedia na všetky vaše otázky.

Dodanie do 24 hodín, rýchla výmena reklamovaného tovaru a ďalšie benefity sú u nás samozrejmosťou. Užite si nákup z pohodlia domova a my sa postaráme o ostatné. Sme tu pre vás a vašu tlačiareň.

Viete, že si môžete svoje nákupy urýchliť?

Na každej krabici od náplne nájdete QR kód, ktorý Vás nasmeruje priamo na daný produkt a vy tak môžete okamžite nakúpiť.

Viac informácií

Tovar v akcii

Zbierajte body,
nakupujte lacnejšie

Za každú objednávku získavate odmenu formou kreditov na nákup, ktoré sú následne prepočítané na finančnú zľavu. Túto peňažnú čiastku je možné uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

7 minút čítania

Najlepšie multifunkčné laserové tlačiarne 2024

20. 3. 2024

Napriek tomu, že žijeme v digitálnej dobe, multifunkčná laserová tlačiareň je neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností. Či už sa bavíme o škole, pracovných dorábkach či napríklad komunikácii s úradmi, detskými organizáciami a tak podobne, nie každú vec možno vyriešiť elektronickou formou, kvôli čomu sa tak z času na čas bez tlačiarne jednoducho nezaobídeme. V dnešnej dobe však našťastie ide už o cenovo bez problému dostupného parťáka, ktorý si poradí de facto s akoukoľvek vecou, ​​ktorú po ňom budete potrebovať. Ako ale vybrať multifunkčnú laserovú tlačiareň, ktorá pre vás bude tá najlepšia? A aké sú vlastne tie najlepšie multifunkčné tlačiarne v roku 2024?

Celý článok »
6 minút čítania

Ako doma jednoducho vytvoriť vlastné vianočné pohľadnice: Tipy na tlačiarne, softvér, papier aj obrázky

27. 11. 2023

Je to síce skoro až neuveriteľné, ale tohtoročné Vianoce sú už takmer za rohom a to znamená jediné - prípravy na ne začínajú pomaly, ale iste naberať na obrátkach. Zatiaľ čo s pečením cukroviniek, nakupovaním darčekov, výzdobou vašich domovov či porciovaním kapra vám tak úplne nepomôžeme, radi vám poradíme aspoň s vytvorením vlastnej pohľadnice zadarmo, ktorú môžete následne zaslať svojim najbližším ako vianočné prianie. Také vianočné prianie z fotky im totiž určite urobí radosť, čo je na Vianoce najdôležitejšie.

Celý článok »
4 minúty čítania

5% pokrytie stránky pri tlači alebo ako dlho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo sa vám niekedy, že váš nový toner či cartridge došiel skôr, než ste zvládli vytlačiť polovicu množstva stránok, ktoré vám výrobca náplne sľuboval pri nákupe? Stavíme sa, že určite áno. Ak ste však na danú situáciu reagovali obvinením výrobcu náplne z klamstva, veľmi pravdepodobne ste tak urobili neprávom. To preto, že udávané množstvo výtlačkov daným tonerom či cartridge platí pri 5% pokrytí stránky pri tlači. A práve to je dôvod. Tušíte totiž, ako vlastne stránka pokrytá tlačou z piatich percent vyzerá? Pokiaľ nie, v nasledujúcich riadkoch vám urobíme jasno v celej problematike.

Celý článok »
Ďalšie články

Zákazníci nás chvália

91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.