CANON: tonery, cartridge, náplne do tlačiarne

Tonery CANON

Ak hľadáte tonery, cartridge či náplne do tlačiarne, ste na správnom mieste. Máme toner do tlačiarne pre každú tlačiareň CANON! Kvalita tlače je pre nás prioritou a preto zodpovedajú náplne do tlačiarne TonerPartner tým najvyšším štandardom kvality. Na kompatibilné tonery do tlačiarne ponúkame doživotnú záruku a poistenie proti poškodeniu tlačiarne.

Rýchla a výhodná doprava: pre originálne tonery Canon do 48 hodín a pre kompatibilné tonery TonerPartner už do 24 hodín. Navyše, ak sa u nás zaregistrujete k odberu noviniek na e-mail, budeme Vás informovať o aktuálnych akciách, zľavách, doprave zdarma či darčekoch k objednávkam!

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nákupu, môžete nás kontaktovať prostredníctvom bezplatnej zákazníckej linky, alebo online chatu.

Kúpiť náplň do Vašej tlačiarne Canon cez internet, je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Vyberte si zo širokej ponuky tonerov a cartridgov značky Canon.

Ak hľadáte tonery, cartridge či náplne do tlačiarne, ste na správnom mieste. Máme toner do tlačiarne pre každú tlačiareň CANON! Kvalita tlače je pre...

Zobraziť viac

Nájdite podľa tlačiarne

FARBY DO TLAČIARNE CANON

Vyberte si z našej širokej ponuky náplní do tlačiarní Canon. V ponuke máme kompatibilné aj originálne tonery Canon a rovnako cartridge (atramentové náplne) Canon. S PREMIUM náplňami môžete ušetriť 80% a stále tlačiť v rovnakej kvalite! K PREMIUM náplniam pre tlačiarne Canon získate navyše doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne.
Neviete ako vybrať správny toner alebo cartridge? Kontaktujte nás cez e-mail, chat alebo telefón a radi Vám pomôžeme!

DOPRAVA ZADARMO

už od 39 €

Doručenie do druhého dňa

Sme fakt rýchli

Doživotná záruka na náplne

Nášmu tovaru proste veríme

Garancia proti poškodeniu tlačiarne

Keď sa niečo stane, je to na nás