O nás

Sme TonerPartner a sme najlepším priateľom vašej tlačiarne. Od roku 2014 sa staráme o to, aby ste to mali vždy čierne na bielom. Rýchlo a spoľahlivo.

Kvalita

Sme on-line obchod, ktorého cieľom je dodávať Vám kvalitné náplne do tlačiarní, a to ako tonery (náplne do laserových tlačiarni), tak cartridge (náplne do atramentových tlačiarni. V našej ponuke taktiež nájdete napríklad kancelársky papier, alebo najrôznejšie druhy fotopapiera.
Túžba ponúkať iba to najlepšie, nás postupne doviedla k vytvoreniu vlastnej značky kompatibilných tonerov a atramentov TonerPartner, na ktoré poskytujeme doživotnú záruku a certifikát poistenia zodpovednosti.

 

Rýchlosť 

Našou výzvou bola a je predovšetkým rýchlosť. A tak sa dnes môžeme pochváliť tým, že až 98% tovaru expedujeme ešte v deň objednania. Sme tak schopní garantovať dodanie k Vám do 24 hodín.

 

Spoľahlivosť

O tlači vieme všetko a radi sa s vami o naše znalosti podelíme. Na náš blog pravidelne umiestňujeme články s tipmi a radami zo sveta tlače. A v prípade, že na všetky otázky odpoveď nenájdete, sme pripravení Vám pomôcť na našej bezplatnej telefonickej linke +421 2 330 068 77.Tu nás zastihnete každý deň od 08.00 do 16.00.

 

Rast

Vznikli sme v roku 2014 ako česká firma, ale o rok neskôr sme rozšírili svoje pôsobenie aj na Slovensko. Behom nasledujúcich dvoch rokov sme začali dodávať tovar aj do Maďarska, Poľska, Nemecka, Rumunska a Rakúska. A ďalšie krajiny Európskej únie budú nasledovať.
K dnešnému dňu máme tri logistické centrá (v Prahe, Bratislave a Hamburgu), z nich každý deň vyexpedujeme viac než 2500 objednávok.
To všetko nás zaradilo na číslo jedna medzi spoločnosti dodávajúce spotrebný materiál do tlačiarni a kopírok. Sme v tomto odvetví najrýchlejšie rastúcim e-shopom a nemienime na tom nič meniť.
Pozrite sa na našu ponuku a presvedčte sa sami.