Náplne a všetko pre Vašu kanceláriu

Vznikli sme v roku 2014 v Českej republike, pôsobíme už v 9 krajinách a sme jednotkou na stredoeurópskom trhu. Zákazníci nám veria - a dobre vedia prečo. 

Pravidelne od roku 2020 sme finalistami súťaže Shop roku (kategória Tlačiarne a príslušenstvo):

 

snímka-obrazovky-2023-07-18-o-14.02.28.png

 

Stále rastieme

Základy e-shopu TonerPartner sme - po mnohoročných skúsenostiach v tonerovom biznise - položili v roku 2014 v Ostrave. V rovnakom roku sme prišli s vlastnou značkou alternatívnych náplní a už o rok neskôr sme expandovali do zahraničia.

Cez Slovensko viedli naše kroky do Maďarska (2018) a Poľska (2019). V roku 2020 sme expandovali do dvoch krajín zároveň - do Nemecka a Rumunska - a o rok neskôr sme pridali ešte chorvátsky a rakúsky trh. Začiatkom roka 2023 sme sa rozrástli o ďalšiu krajinu, a to Slovinsko. Denne vybavíme viac než 4 700 zásielok a počet balíkov stále rastie.

 

mapa-expanzie.png

 

Súčasne s expanziou sme rozšírili aj našu ponuku. K originálnym a kompatibilným náplniam sme v roku 2019 pridali tlačiarne, skenery, a 3D tlačiarne. V roku 2020 sme prešli čiastočným rebrandingom a predstavili sme nášho nového maskota.

Kvalita produktov i služieb je pre nás kľúčová

V roku 2021 sa v našom sortimente usadili, okrem iného, kancelárske potreby (písacie potreby, zakladače), ochranné pomôcky a antigénovétesty. Sme taktiež držiteľmi certifikátu ČSN EN ISO 9001, ktoré sú zárukou kvality našich výrobkov:

shop-roku-2019-cz.svg
shop-roku-2020-cz.svg

Zmenili sme farby, ale kvalita ostala

V prvej polovici roka 2023 jsme intenzívne pracovali na rozsiahlom rebrandingu, ktorý se skladal z modernizácie webu, loga, maskota a balení. Taktiež sme výrazne rozšírili našu ponuku o množstvo nových kategórií, vďaka ktorým sa TonerPartner čiastočne premenil zo špecializovaného obchodu s tlačiarňami a príslušenstvom na miesto, kde okrem týchto stálic zoženiete aj produkty do domácnosti, na záhradu či napríklad do dielne.

 

new-logo.png

 

A kam ďalej?

Našim cieľom je stať sa partnerom firiem všetkých veľkostí a domácností v celej Európe a to nielen v oblasti tlačiarní a príslušenstva k nim, ale aj v celom rade ďalších odvetví na čele so sortimentom pre domácnosť, záhradu, dielňu a tak podobne. Od roku 2023 plánujeme:

  • posilniť pozíciu na rakúskom a slovinskom trhu,
  • pridať k aktuálnemu sortimentu nové produkty potrebné na prevádzku kancelárie či domácnosti (napr. ďalšiu techniku, písacie potreby, občerstvenie a pod.),
  • navýšiť našu ponuku na viac ako 100 000 produktov vrátane náplní, pričom prevažnú väčšinu tohto nárastu bude predstavovať nový sortiment a nie náplne do tlačiarní,
  • znížiť našu ekologickú stopu,
  • spustiť prenájom tlačových služieb (Print as a Service).

A vzdialenejšia budúcnosť? Do roku 2025 následne chceme expandovať do Talianska, Francúzska, krajín Beneluxu, do Turecka, Bulharska, Španielska, na Ukrajinu a do ďalších európskych krajín.

Máte otázku?

Kliknite na zelené tlačidlo „Máte otázku?“ v pravom dolnom rohu a pozrite sa do zoznamu najčastejšie kladených otázok alebo sa nám ozvite na info@tonerpartner.sk.

rocket.svg  Sme rýchli

98 % zásielok expedujeme ešte v deň objednania.

guarantee.svg  Garantujeme kvalitu

Náplniam našej značky TonerPartner PREMIUM veríme. Preto na ne poskytujeme doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

cart.svg  Máme široký výber

Na sklade pre vás držíme približne 10 000 modelov tonerov a cartridgov. Ponúkame ale aj ďalší sortiment, ktorý využijete vo firemnej i domácej kancelárii, doma, na záhrade, na dovolenke či skrátka kdekoľvek, kde sa bude hodiť. Našu ponuku sme sa totiž rozhodli v poslednej dobe razantne rozšíriť, vďaka čomu u nás teraz celkovo nájdete viac ako 58 000 produktov vrátane náplní do tlačiarní. Áno, čítate dobre. Našu ponuku sme pre vás v poslednom čase rozšírili o viac ako 48 000 položiek, ktoré by vám podľa nás mohli byť užitočné!

smile.svg  Sme tu pre každého

Na veľkosti vašej domácej či firemnej kancelárie nezáleží. Pomáhame domácnostiam aj spoločnostiam s jedinou tlačiarňou. A nielen s ňou. Vďaka našej neustále sa rozširujúcej ponuke totiž môžete vyberať z približne 10 000 produktov určených nielen pre tlač vo firmách či domácnostiach. K dispozícii sú totiž napríklad aj produkty pre záhradu, domácnosť, voľný čas a tak podobne. Na svoje si príde zaručene úplne každý! Neváhajte sa nám ozvať. 

pen.svg  Inšpirujeme - s pomocou 190+ článkov

Naše články pomáhajú používateľom lacnejšie tlačiť, svojpomocne opraviť tlačiareň alebo dbať o hygienu v práci. Taktiež v nich čitatelia nájdu rôzne praktické rady pre kanceláriu či domácnosť.

form.svg  Reklamácie vybavujeme ihneď

U nás na odbavenie reklamácie nečakáte. Stačí, keď vyplníte online formulár - náplne TonerPartner PREMIUM nie je pre uznanie reklamácie potrebné posielať späť. To sa však nevzťahuje na originálne náplne a iný sortiment.