O nás

Váš partner pre tlač a prevádzku domácej i firemnej kancelárie

panacek_bezi-edit-smile.png

Vznikli sme v roku 2014 v Českej republike, pôsobíme v 7 kraijnách a sme jednotkou na stredoeurópskom trhu. Zákazníci nám veria - a dobre vedia prečo:

 

 

ico5.svg

Sme rýchli

98 % zásielok expedujeme ešte v den objednania. Svoju objednávku obdržíte do 24 hodín.

 

ico6.svg

Garantujeme kvalitu

Náplniam našej značky TonerPartner PREMIUM veríme. Preto na ne poskytujeme doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

 

ico1.svg

Máme široký výber

Na sklade pre Vás držíme 10 000+ modelov tonerov a cartridgov. Ponúkame ale aj ďalší sortiment, ktorý využijete vo firemnej i domácej kancelárii.

 

ico2.svg

Sme tu pre každého

Na veľkosti Vašej domácej či firemnej kancelárii nezáleží. Pomáháme domácnostiam i firmám s jednou tlačiarňou.

 

ico3.svg

Inšpirujeme - s pomocou 130+ článkov

Naše články pomáhajú užívateľom lacnejšie tlačiť, svojpomocne si opraviť tlačiareň alebo dbať o hygienu práce.

 

ico4.svg

Reklamácie vybavujeme ihneď

U nás na vybavenie reklamácie nečekáte. Stačí, ak vyplníte online formulár - tovar nie je pre uznánie reklamácie potrebné posielať späť.

 

V roku 2020 sme sa stali stali víťazmi súťaže Shop Roku v kategórii Tlačiarne a príslušenstvo. V roku 2019 sme boli finalistami tejto súťaže v rovnakej kategórii.

 

TonerPartner - Víťaz Shop Roku 2020

 

ShopRoku 2019 TonerPartner

 

Základy e-shopu TonerPartner sme - po mnohoročných skúsenostiach v tonerovom biznise - položili v roku 2014 v Ostrave. V rovnakom roku sme prišli s vlastnou značkou alternatívnych náplní a o rok neskôr sme expandovali do zahraničia.

Cez Slovensko viedli naše kroky do Maďarska (2018) a Poľska (2019). V roku 2020 sme expandovali do dvoch krajín zároveň - do Nemecka a Rumunska - a o rok neskôr sme pridali ešte chorvátsky trh. Denne vybavíme viac než 2 500 zásielok a počet balíkov stále rastie.

mapa-expanzie.png

 

Súčasne s expanziou sme rozšírili aj našu ponuku. K originálnym a kompatibilným náplniam sme v roku 2019 pridali tlačiarne, skenery, a 3D tlačiarne. V roku 2020 sme prešli čiastočným rebrandingom a predstavili sme nášho nového maskota:

 

V roku 2021 sa v našom sortimente usadili, okrem iného, kancelárske potreby (písacie potreby, zakladače), ochranné pomôcky a antigénovétesty. Sme taktiež držiteľmi certifikátu ČSN EN ISO 9001, ktoré zárukou kvality našich výrobkov:

 

iso certifikát TonerPartner

 

iso TonerPartner

 

A kam ďalej?

Naším cieľom je stať sa partnerom firiem všetkých veľkostí a domácností v celej Európe. Ešte v roku 2021 plánujeme:

  • posilniť v expanzii na rakúskom trhu,
  • pridať k aktuálnemu sortimentu všetko potrebné pre prevádzku kancelárie (napr. ďalšiu techniku, písacie potreby, občerstvenie, ...),
  • spustiť prenájom tlačových služieb (Print as a Service).

A vzdialenejšia budúcnosť? Na rok 2022 plánujeme rozšírenie e-shopu do Slovinska a Talianska, do roku 2025 následne chceme expandovať do Francúzska, krajín Beneluxu, do Turecka, Bulharska, Španielska, na Ukrajinu a do ďalších európskych krajín.

 

Máte otázku?

Kliknite na zelené tlačidlo „Máte otázku?“ v pravom dolnom rohu a pozrite sa do zoznamu najčastejšie kladených otázok alebo sa nám ozvite na info@tonerpartner.sk.