Vyhraj wellness pobyt vo Vysokých Tatrách  

wellness

 

Dopriať si poriadny odpočinok, na to nie je snáď nikdy zlá doba, nemáme pravdu? A tak sme pre vás, našich verných zákazníkov, pripravili súťaž o luxusný wellness pobyt pre dvoch.

 

Konkrétne môžete vyhrať poukážku na 150 eur do Hotela Lomnica. Ten sa nachádza v samotnom srdci Tatier a poskytuje prvotriedne ubytovanie v historickom alebo modernom duchu s nádherným výhľadom na Lomnický Štít.

Viac informácií o hotele.  

 

hotel-lomnica.jpg

Poukážku potom môžete premeniť napríklad na balíček s ubytovaním, welcome drinkom, voľným vstupom na všetky wellness procedúry a ďalšími vecami, ktoré vás jednoducho rozmazlia.

 

A čo pre to musíte urobiť? Je to veľmi jednoduché: stačí si na e-shope tonerpartner.sk objednať v období od 20. 3. do 19. 4. 2018  tovar v celkovej hodnote aspoň 40 eur. Každá taká objednávka postupuje do žrebovania automaticky.

 

Losovať budeme 20. 4. 2018 naživo na našom Facebooku.

 

Veľa šťastia!

 

 

vyhľadať náplne

Vernostný systém

S vernostným systémom TonerPartner sa Vám nákup vyplatí! Za každú objednávku získavate odmenu formou kreditov za nákup, ktoré následne prepočítané na finančnú zľavu. Túto peňažnú čiastku ide uplatniť pri nasledujúcej objednávke!

 

Kalkulačka vernostného systému

Počet získaných kreditů

 

Iba pre registrovaných! Registrujte sa

 

1-29353855.jpg