Vybrané produkty

Kancelárske potreby

Výdajné miesta. Až 6029 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 55000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.

Tovar v akcii

Viete, že si môžete svoje nákupy urýchliť?

Na každej krabici od náplne nájdete QR kód, ktorý Vás nasmeruje priamo na daný produkt a vy tak môžete okamžite nakúpiť.

Viac informácií

Novinky v sortimente

Zbierajte body,
nakupujte lacnejšie

Za každú objednávku získavate odmenu formou kreditov na nákup, ktoré sú následne prepočítané na finančnú zľavu. Túto peňažnú čiastku je možné uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

7 minút čítania

Najlepšie multifunkčné laserové tlačiarne 2024

20. 3. 2024

Napriek tomu, že žijeme v digitálnej dobe, multifunkčná laserová tlačiareň je neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností. Či už sa bavíme o škole, pracovných dorábkach či napríklad komunikácii s úradmi, detskými organizáciami a tak podobne, nie každú vec možno vyriešiť elektronickou formou, kvôli čomu sa tak z času na čas bez tlačiarne jednoducho nezaobídeme. V dnešnej dobe však našťastie ide už o cenovo bez problému dostupného parťáka, ktorý si poradí de facto s akoukoľvek vecou, ​​ktorú po ňom budete potrebovať. Ako ale vybrať multifunkčnú laserovú tlačiareň, ktorá pre vás bude tá najlepšia? A aké sú vlastne tie najlepšie multifunkčné tlačiarne v roku 2024?

Celý článok »
6 minút čítania

Ako doma jednoducho vytvoriť vlastné vianočné pohľadnice: Tipy na tlačiarne, softvér, papier aj obrázky

27. 11. 2023

Je to síce skoro až neuveriteľné, ale tohtoročné Vianoce sú už takmer za rohom a to znamená jediné - prípravy na ne začínajú pomaly, ale iste naberať na obrátkach. Zatiaľ čo s pečením cukroviniek, nakupovaním darčekov, výzdobou vašich domovov či porciovaním kapra vám tak úplne nepomôžeme, radi vám poradíme aspoň s vytvorením vlastnej pohľadnice zadarmo, ktorú môžete následne zaslať svojim najbližším ako vianočné prianie. Také vianočné prianie z fotky im totiž určite urobí radosť, čo je na Vianoce najdôležitejšie.

Celý článok »
4 minúty čítania

5% pokrytie stránky pri tlači alebo ako dlho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo sa vám niekedy, že váš nový toner či cartridge došiel skôr, než ste zvládli vytlačiť polovicu množstva stránok, ktoré vám výrobca náplne sľuboval pri nákupe? Stavíme sa, že určite áno. Ak ste však na danú situáciu reagovali obvinením výrobcu náplne z klamstva, veľmi pravdepodobne ste tak urobili neprávom. To preto, že udávané množstvo výtlačkov daným tonerom či cartridge platí pri 5% pokrytí stránky pri tlači. A práve to je dôvod. Tušíte totiž, ako vlastne stránka pokrytá tlačou z piatich percent vyzerá? Pokiaľ nie, v nasledujúcich riadkoch vám urobíme jasno v celej problematike.

Celý článok »
Ďalšie články

Zákazníci nás chvália

91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.