Vybrané produkty

Kancelárske potreby

Výdajné miesta. Až 5782 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 55000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.

Tovar v akcii

Viete, že si môžete svoje nákupy urýchliť?

Na každej krabici od náplne nájdete QR kód, ktorý Vás nasmeruje priamo na daný produkt a vy tak môžete okamžite nakúpiť.

Viac informácií

Novinky v sortimente

Zbierajte body,
nakupujte lacnejšie

Za každú objednávku získavate odmenu formou kreditov na nákup, ktoré sú následne prepočítané na finančnú zľavu. Túto peňažnú čiastku je možné uplatniť pri nasledujúcej objednávke.

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

6 minút čítania

Ako doma jednoducho vytvoriť vlastné vianočné pohľadnice: Tipy na tlačiarne, softvér, papier aj obrázky

27. 11. 2023

Je to síce skoro až neuveriteľné, ale tohtoročné Vianoce sú už takmer za rohom a to znamená jediné - prípravy na ne začínajú pomaly, ale iste naberať na obrátkach. Zatiaľ čo s pečením cukroviniek, nakupovaním darčekov, výzdobou vašich domovov či porciovaním kapra vám tak úplne nepomôžeme, radi vám poradíme aspoň s vytvorením vlastnej pohľadnice zadarmo, ktorú môžete následne zaslať svojim najbližším ako vianočné prianie. Také vianočné prianie z fotky im totiž určite urobí radosť, čo je na Vianoce najdôležitejšie.

Celý článok »
4 minúty čítania

5% pokrytie stránky pri tlači alebo ako dlho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo sa vám niekedy, že váš nový toner či cartridge došiel skôr, než ste zvládli vytlačiť polovicu množstva stránok, ktoré vám výrobca náplne sľuboval pri nákupe? Stavíme sa, že určite áno. Ak ste však na danú situáciu reagovali obvinením výrobcu náplne z klamstva, veľmi pravdepodobne ste tak urobili neprávom. To preto, že udávané množstvo výtlačkov daným tonerom či cartridge platí pri 5% pokrytí stránky pri tlači. A práve to je dôvod. Tušíte totiž, ako vlastne stránka pokrytá tlačou z piatich percent vyzerá? Pokiaľ nie, v nasledujúcich riadkoch vám urobíme jasno v celej problematike.

Celý článok »
3 minúty čítania

Aktualizácia HP tlačiarne: Čo robiť, aby ste mohli aj naďalej používať kompatibilné náplne

28. 8. 2023

Kompatibilné tonery a cartridge sa tešia medzi majiteľmi tlačiarní dlhodobo veľkej popularite, pretože vďaka nim možno ušetriť pri tlači nemalé peniaze. Oproti originálnym náplniam je totiž u nich cena za výtlačok podstatne nižšia, pričom kvalita tlače je s originálmi spravidla takmer rovnaká. Práve kvôli svojim kladom však začínajú byť kompatibilné náplne pre výrobcov tlačiarní čím ďalej tým väčším tŕňom v oku, pričom ako prvé proti nim začalo najmä intenzívne bojovať HP. To zavádza u svojich tlačiarní konkrétne softvérovú blokáciu, ktorá využitie neoriginálnych náplní zablokuje a jedinou možnosťou je teda použitie originálnych kusov, či sa vám to páči alebo nie. Určitá obrana proti tejto novinke síce existuje, ale zázračná nie je.

Celý článok »
Ďalšie články

Zákazníci nás chvália

87% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.