Doživotná záruka tonerov

 

Vďaka dokonale zvládnutej technológii výroby poskytuje doživotnú záruku na optimálne fungovanie všetkých laserových tonerov a inkjetových kaziet TonerPartner.

Program Doživotnej záruky

Program Doživotnej záruky TonerPartner sa vzťahuje  iba na také produkty firmy TonerPartner, ktoré v štandardnej ponuke firmy a sú určené pre osobné použitie. Nevzťahuje sa na originálne tlačové tonery a Xerox.

 

Program Doživotnej záruky TonerPartner  je garanciou firmy TonerPartner, že prostredníctvom oficiálneho predaja bude toner opravený alebo vymenený prvému majiteľovi po celú dobu jeho života, a to v prípade akejkoľvek mechanickej závady.

 

Podmienky programu Doživotnej záruky

 

  • Toner bude opravený alebo vymenený (oprava alebo výmena sa riadi internými smernicami firmy TonerPartner) kedykoľvek behom života jeho prvého majiteľa, a to bez ohľadu na počet závad uplatňovaných v rámci doživotnej záruky.
  • Podmienkou je, aby k oprave alebo výmene bola dodaná väčšinová časť výrobku a aby bolo možné identifikovať, o aký model toneru sa jedná.
  • V prípade, že Doživotná záruka TonerPartner bude uplatňovaná na typ toneru, ktorý nie je v predaji a nedá sa opraviť, bude toner spotrebiteľovi vymenený za nahradzujúci typ.
  • V rámci programu Doživotná záruka sa Vás nikto nebude pýtať prečo, uvediete iba závadu Vášho toneru a my ho opravíme alebo vymeníme.