Záložný zdroj MHPower MPU700-12, UPS, 700W, čistá sínus
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Výrobca
CARSPA
Vernostné body: 5
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 2 ks, v pondelok u Vás
Skladom 2 ks, v pondelok u Vás
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
Záložný zdroj MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Funkcie a výhody
Automatické prepnutie pri výpadku siete.
Automatické dobíjanie externého akumulátora.
Čistý sínusový výstup.
Technické špecifikácie
  • Výkon: 700W
  • Kapacita: 1000VA
  • Napätie batérie: 12 V
  • Nabíjací prúd: 10 A
  • AC vstupná frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz
Ochrana a bezpečnosť
Ochrana proti preťaženiu až do 130% výkonu.
Varovanie pred preťažením až do prepálenej poistky.
Fyzické charakteristiky
  • Prevádzková vlhkosť: 10% RH ~ 90% RH
  • Prevádzková teplota: 0 ~ 40 ° C
  • Rozmer produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm
  • Hmotnosť produktu: 6,6 kg
  • Farba: čierna
Použitie
Pre 12V externý akumulátor 50-150Ah.
Zvukový signál pri prepnutí na batériu.
Doba zálohy
Pre spotrebu 100W, doba zálohy s batériou 65 Ah je 6,5 hodín.
Na spotrebu 200W, doba zálohy s batériou 65 Ah je 3,25 hodín.
Pre spotrebu 300W, doba zálohy s batériou 65 Ah je 2,15 hodín.
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7731 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.