Fortron zdroj FSP180-50FEB, Flex ATX, 180W
SHOPPING
- 15%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
9PA1806203
Výrobca
Fortron
Vernostné body: 2
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 20 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
FSP/Fortron Flex ATX FSP180-50FEB, volne ložený, 180W
Táto jednotka Flex ATX má skutočný výkon 180 W. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny pre aplikácie Mini-ITX, a to aj v priemyselnom prostredí.
  • Zdroj určený pre PC
  • Napájací zdroj Flex ATX 12V
  • Skutočných 180 W
  • 40 mm vstavaný ventilátor s guličkovým ložiskom
  • Spĺňa novú bezpečnostnú normu EN 62368
  • Nízka hlučnosť
  • Typická účinnosť > 85 %
  • Plný rozsah (90 - 264 Vac)
  • Spotreba v pohotovostnom režime <0,5 W
  • Celkový výkon pri +3.3V, +5V max. 61W
  • Celkový výkon pri +3.3V, +5V a +12V max. 180W
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model fSP180-50FEB
formát Flex ATX
pFC Aktívny PFC
Ventilátor 40 mm, guličkové ložisko
Rozmery (Š x V x H) 81.5 x 40.5 x 150 mm
Napájanie 180W
Bezpečnostné normy cB, CE, TÚV, cUL, FCC
Konektory 1x 20 + 4 PIN konektor pre napájanie MB
1x P4 (12V) konektor
2x PATA (Molex)
1x SATA
1x FDD
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Konektory
Formát zdroja
Konektory pre základnú dosku
Efektivita zdroja
Modulárna kabeláž
Výrobca
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7853 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.