CyberPower Value PRE SÉRIA GreenPower UPS 1000VA/550W, SCHUKO zásuvky
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
VP1000ELCD-DE
Výrobca
Cyber Power Systems
Vernostné body: 5
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom > 20 ks, v pondelok u Vás
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
CyberPower Value PRE SÉRIE GreenPower UPS 1000VA/550W, SCHUKO zásuvky
Automatická regulácia napätia
Multifunkčný LCD displej
Pre prehľadné zobrazenie podmienok napájania a stavu batérie.
Ochrana dátových liniek
Kompatibilita s riadiacim softvérom PowerPanel
Pre konfiguráciu a monitorovanie stavu UPS v reálnom čase.
Špecifikácia
  • Line-interactive UPS Topology
  • Energy Saving Technology
  • Automatic Voltage Regulation (AVR)
  • Overload Protection
  • Surge and Spike Protection
  • High-Speed Ethernet Data Transmission
  • LCD Status Display
  • PowerPanel Management Software
  • Tower Form Factor
Model
VP1000ELCD
Technológia pre úsporu energie
Bypass technológie GreenPower UPS™
Kapacita (VA)
1000VA
Kapacita (Watt)
550W
Menovité vstupné napätie
230 ± 10Vac
Rozsah vstupného napätia
167 ~ 295Vac
Rozsah vstupnej frekvencie
50/60 ± 5
Menovitý vstupný prúd
4.35A
Vstupná zásuvka
IEC C14
Regulácia napätia (AVR)
Áno (Single Boost, Single Buck)
Rozsah výstupného napätia na batérie
230 ± 10%
Rozsah výstupnej frekvencie
50/60 ± 1%
Výstupná frekvencia
Simulovaný sínus
Ochrana proti preťaženiu
Istič
Počet zásuviek
4
Typ zásuviek
Schuko GR
Prepäťová ochrana
Áno
Max. hodnota rázu
450J
Telefón/Sieť RJ11/RJ45
Áno (až 1Gb)
Typ batérie (Počet)
12V/9Ah (1)
Typická doba nabíjania
8 h
Predĺženie doby zálohy
Nie
Plná záťaž (min)
1
Polovičná záťaž (min)
10
USB port
Áno
Sériový port
Management karta
Nie
LAN karta
EPO konektor
Softvér
PowerPanel Personal Edition
Studený štart
Self Test
Zvukové výstrahy
Áno - Režim Batérie , Vybitá batéria , Preťaženie , Prebíjanie , Porucha UPS
Multi-funkčné LCD zobrazenie
Rozmery (V x Š x H) (mm)
227 x 100 x 260
Hmotnosť (kg)
5.14
Výška v čajke
0U
Záruka
24 mesiacov, prevedenie v servise
Dodávka obsahuje
UPS, Napájací a USB kábel, Užívateľská ríručka
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Technológia
Použitie
Zdanlivý výkon (VA)
Počet zásuviek
Prevedenie
Fáza (Vstup/Výstup)
Komunikácia
Ochrana dátovej siete
Ochrana telefónnej siete
Typ výstupu
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7731 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.