UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktívny (802.3af/at) aj pasívny (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
ES-24-250W EU
Výrobca
Ubiquiti
Vernostné body: 19
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 20 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
UBNT EdgeSwitch ES-24-250W
Inteligentné PoE
Aktívny PoE podľa 802.3af/at je v predvolenom stave. Pasívne PoE (24V) je možné manuálne nakonfigurovať (ON/OFF 24V na každý port).
SFP sloty
Konfigurácia
Maximálny výkon PoE+
34,2W/port, v prípade pasívneho PoE je to 17W.
Technické špecifikácie
  • Dimensions: 485.04 x 44.45 x 285.6 mm
  • Weight: 3.7 kg
  • Total Non-Blocking Throughput: 26 Gbps
  • Max. Power Consumption: 250W
  • Power Method: 100-240 VAC/50-60 Hz, Universal Input
  • Power Supply: AC/DC, Internal, 250W DC
  • LED Port: RJ45 Data Port, SFP Data Port, PoE, Speed/Link/Activity
  • Networking Interfaces: (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports, (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
  • Management Interface: Ethernet In/Out Band
  • Certifications: CE, FCC, IC
  • Rackmount: Yes, 1U High
  • ESD/EMP Protection: Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
  • Operating Temperature: -5 až 40 ° C
  • Operating Humidity: 5 až 95% Noncondensing
  • Shock and Vibration: ETSI300-019-1.4 Štandard
  • PoE Interfaces: POE+ IEEE 802.3af/at, 24VDC Passive PoE
  • Max. PoE+ Wattage per Port by PSE: 34.2W
  • Voltage Range 802.3at Mode: 50-57V
  • Max. Passive PoE Wattage per Port: 17W
  • 24V Passive PoE Voltage Range: 20-27V
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Maximálny počet portov
Prevedenie
Management
Vlastnosti switche
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7862 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.