SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm fan 1200rpm
SHOPPING
- 5%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Výrobca
SCYTHE
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 1 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
Nový GlideStream 140 prichádza so žliabkami na lopatkách ventilátora pre menší odpor vzduchu a gumovými vložkami v montážnych otvoroch na minimalizovanie nepríjemných vibrácií. Ďalšou zaujímavosťou sú montážne otvory kompatibilné s ventilátormi o rozmere 120mm. Technická špecifikácia: Rozmery: 140 x 140 x 25 mm Rýchlosť otáčok: 1200 rpm Hlučnosť: 29.5 dBA Prietok vzduchu: 84,59 CFM Napätie: 12 V Hmotnosť: 130 g Konektor: 3-Pin (vrátane 4-Pin : klzné
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7648 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.