SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm Slim Fan 1800 RPM
SHOPPING
- 5%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
AH201063892
OEM
KF1215FD18
Výrobca
SCYTHE
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 1 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
Scythe Kaze Flex 120 Slim Bearing structure of FDB (Fluid Dynamic Bearing) je vyrobený z vysokej kvality kompresovaných kovov, ktorých contributes to low friction a long life span Vibrácie a šoky absorbujúce gumové podložky sú integrované do fanúšikov dizajnu a zvyšujúcu sa funkčnosť, vytváranie tohto fanúšika ideálne pre prípady a chladiče Špecifikácie Model Name: Kaze Flex 120 Slim Model-Nr. ) Noise Level: 30 dBA Airflow: 50.79 CFM = 86.5 = 25 m3/h Static Pressure: 1,35 mm H2O = 13,24 Pa Voltage: 12 V Amperage: 0,18 A Power Input: 2,16 W Connector: 3-pin Accessory: Molex-Adaptor, 4x skrutky, Bearing: Sealed Precision Fluid Dynamic Bearing MTTF: 100.000 Hours (25°C)
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7849 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.