Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING
- 28%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Výrobca
KINGSTON
Vernostné body: 233
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 4 ks, v utorok u Vás
Skladom 4 ks, v utorok u Vás
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
Kingston DC3000ME - SSD disk pre dátové centrá
Vstavaná ochrana a šifrovanie
Využitie v rôznych aplikáciách
  • Umelá inteligencia
  • HPC
  • OLTP
  • Databáza
  • Cloudová infraštruktúra
  • Edge computing
Technické parametre
Model: Kingston DC3000ME
Kapacita: 15360GB
Typ disku: U.2, 2.5” x 15mm
Rozhranie: PCIe NVMe Gen5 x4 (spätne kompatibilný s gén 4)
Prenosová rýchlosť:
  • Zápis - 9 700MB/s
  • Čítanie - 14 000MB/s
Prevádzková teplota: 0 - 70 °C
Rozmery: 100.50mm x 69.8mm x 14.8mm
Hmotnosť: 152.3g
Životnosť: 2000000 h MFTB, 28,032TB, 1DWPD (5 rokov)
Záruka a podpora
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7744 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.