Články

8 minút čítania

Ako vybrať gril a objaviť umenie grilovania

26. 6. 2023

Grilovanie je obľúbenou aktivitou mnohých ľudí počas teplých letných dní. Ak sa rozhodnete zaobstarať si vlastný gril, môžete si užiť chutné pokrmy pripravené priamo na ohni. Existuje niekoľko typov grilov, ktoré sa líšia v použitom palive a ich konštrukcii. V tomto článku vám predstavíme rôzne typy grilov a poradíme vám, ako vybrať ten najvhodnejší pre vás.

Celý článok »
2 minúty čítania

Prečo teraz do tlačiarní Samsung kupujeme tonery HP

1. 6. 2023

Zatiaľ čo v súčasnosti sa svet tlačiarní točí len okolo niekoľkých výrobcov, v minulosti sa na ňom pokúšalo presadiť pomerne veľké množstvo výrobcov. Jedným z nich bol aj juhokórejský Samsung, ktorý je v súčasnosti známy najmä pre svoje telefóny, televízie, ale napríklad aj bielu elektroniku. Ešte v roku 2016 však bol aj piatym najväčším predajcom tlačiarní na celosvetovom trhu, pričom najmä v Ázii sa mu vtedy darilo veľmi dobre. Ani táto pozícia mu však nestačila, vďaka čomu sa zrodila doteraz najväčšia akvizícia vo svete tlačiarní.

Celý článok »
2 minúty čítania
Vypnutý televízor zavesený na stene v obývacej miestnosti. 6 minút čítania

Najlepšie televízory 2023 alebo ako vybrať ten pravý pre vás

29. 5. 2023

Tie časy sú preč, keď sa človek pri výbere televízora rozhodoval medzi jednotkami modelov, ktoré sa od seba líšili maximálne tak uhlopriečkou či hrúbkou. V dnešnej dobe totiž nájdete na trhu široký výber najrôznejších modelov, ktoré sa od seba líšia snáď ešte väčším množstvom rôznych technologických vychytávok, ale samozrejme aj dizajnom, veľkosťou či cenou. Ako vybrať televízor, ktorý je pre vás ten najlepší? Presne na túto otázku sa vám pokúsime odpovedať v nasledujúcich riadkoch.

Celý článok »
Televízor na stene v obývacej miestnosti. 6 minút čítania

Ako vybrať televíziu: Najlepšie TV podľa veľkosti a rozlíšenia

22. 5. 2023

Bez televízora si v dnešnej dobe väčšina z nás nedokáže predstaviť každodenný život. Je preto jasné, že pri kúpe nového ide vždy o to, aby zvolený model bol ten najlepší podľa preferencií používateľa. Pokiaľ vám ide pri TV najmä o jej veľkosť a rozlíšenie, v nasledujúcich riadkoch vám dáme niekoľko tipov, ako sa v súčasnej ponuke orientovať a na čo brať ohľad, ale taktiež na konkrétne televízory, ktoré možno v súčasnosti označiť za tie najlepšie v rozumnej cenovej relácii.

Celý článok »
Televízor zavesený na stene v obývacej izbe. 8 minút čítania

Ako vybrať TV: Tipy na televízory s najlepším pomerom cena/výkon

15. 5. 2023

Televízory už dávno nie sú len o obraze. Tie najlepšie televízory totiž vynikajú aj v celom rade ďalších parametrov, ktoré z nich robia komplexné modely schopné uspokojiť užívateľov aj z hľadiska kvality zvuku, inteligentných funkcií či napríklad náruživých hráčov. Pravdou síce je, že za kvalitu si výrobcovia nechávajú radi bohato zaplatiť, avšak na trhu je stále množstvo televízorov so skvelým pomerom ceny a výkonu, ktoré za prívetivú cenu dokážu ponúknuť skutočne veľa pozitívnych a len minimum negatívnych vlastností. Pokiaľ teda ide o kúpu najlepšieho televízora z hľadiska výbavy v kombinácii s priaznivou cenou, v nasledujúcich riadkoch vám skúsime s výberom poradiť. Predstavíme vám totiž ako základné parametre pre výber televízie okrem rozlíšenia a uhlopriečky, ktoré teraz dávajú pomerovo rozhodne zmysel.

Celý článok »