Toshiba 6B000000850 - optická jednotka

(ilustračná foto)

- 10%
Toshiba 6B000000850 - optická jednotka

Obj. číslo

1VTSOD478PRBG

OEM

6B000000850

Výrobca
Toshiba
Záruka
24 mesiacov
Vernostné body
3

Hodnotenie

12345
Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

70,86 €

64,06 €

53,38 € bez DPH

Prihlásení zákazníci majú dopravu ZDARMA už od hodnoty objednávky nad 40,00€

Doprava ZDARMA

pre registrovaných zákazníkov už od 40,00€

Doručenie do 48 hodín

Sme naozaj rýchli

U nás máte čas

Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Odmeníme Vás

Za každý nákup získate vernostné body

Parametre

  • Výrobca: Toshiba
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Vernostné body: 3
Shop Roku 2021
Shop Roku 2021
Shop roku 2020
Shop roku 2020
Shop roku 2019

Popis a parametre

Originálna optická jednotka 6B000000850 nahradí vo vašej laserovej tlačiarni jednu z ich najdôležitejších súčiastok. Optická jednotka, inak tiež optický valec, má totiž na starosti prenos a fixovanie toneru na papier - teda samotnú tlač.

Keďže u laserových tlačiarní, ktoré disponujú samostatnou optickou jednotkou, nedochádza k pravidelnej výmene optického valca spolu s tonerom, optický valec sa postupne opotrebováva. Správny čas na výmenu optickej jednotky je vtedy, keď začnete pozorovať vady tlače.

Samostatná optická jednotka 6B000000850 s kapacitou strán je konštruovaná tak, aby mnohonásobne prežila životnosť tonerovej kazety. Ich vyššiu obstarávaciu cenu dokonale vyváža lacnejšií spotrebný materiál - tonerové kazety pri tlačiarňach, kde je použitá samostatná optická jednotka (optický valec nie je súčasťou tonera), sú lacnejšie, než tie ktorých súčasťou je optický valec.

Originální optická jednotka 6B000000850 je vyrábaná a testovaniá pod prísnym dohľadom výrobcu vašej tlačiarne. Toshiba tak ručí svojím menom za to, že všetko bude fungovať, ako má. Všeobecne sú tlačové výstupy z originálnych súčiastok spoľahlivejšie a vernejšie ako pri použití alternatív v podobe kompatibilných súčiastok.

Originálne optické j jednotky mávajú menej problémov s kompatibilitou a ich použitím nevznikajú zbytočné komplikácie s prípadnou reklamáciou tlačiarne v záručnej dobe. Ich nevýhodou je ale vysoká obstarávacia cena. Výhodnou alternatívou sú tak kompatibilné optické jednotky, ktoré sú častokrát lacnejšie.

Toshiba Corporation je japonský nadnárodný gigant, ktorého história siaha až do roku 1875. V súčasnosti sa venuje vývoju a výrobe v rôznych oblastiach, medzi ktoré patrí infraštruktúra, predaj spotrebného tovaru a samozrejme elektroniky. Na poli zobrazovacích technológií a prácu s dokumentmi v súčasnosti Toshiba ponúka možnosti od kopírok, cez obrovské multifunkčné kancelárske zariadenia, až po ucelené firemné riešenia.

Nákupom optickej jednotky 6B000000850 získáte 3 vernostných bodov, ktoré môžete využiť ako zľavu na ďalší nákup na našom e-shope TonerPartner.

Vedeli ste, že registrovaní zákazníci majú u nás výhodu a získavajú dopravu ZDARMA už pri objednávke nad 40,00€? Neregistrovaní zákazníci získavajú dopravu ZDARMA pri objednávke nad 49€. Zaregistrujte sa a získajte ďalšie výhody od TonerPartner!

Recenzie obchodu TonerPartner.sk

Overený zákazník (29. 9. 2022) 12345

Klady: Rýchle dodanie
Kvalitný tovar
Odporúčam aj ostatným

Overený zákazník (29. 9. 2022) 12345

Vynikajúce, profesionálme služby, extra rýchle odoslanie objednávky.

Overený zákazník (29. 9. 2022) 12345

Rýchle dodanie, spokojnosť

Overený zákazník (29. 9. 2022) 12345

Klady: Výborná komunikácia, kvalita produktu, dobrá cena

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

Klady: Rychlost

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

Klady: rýchlosť vybavenia

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

rýchlosť, cena, kvalita

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

Klady: Široký sortiment
Všetko skladom, čo nemajú inde
Rozumné ceny na originály

Veľmi dobré skúsenosti. Korektne vybavujú aj reklamácie.

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

Som veľmi spokojná s rýchlym doručením, na druhý deň, hoci som objednávala tovar až na obed mi bol doručený.

Overený zákazník (28. 9. 2022) 12345

Klady: Rýchle vybavenie

Poradňa

Najčastejšie otázky

Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?

Náplň nám môžete vrátiť do 30 dní a my Vám vrátime kúpnu čiastku za tovar. Ak náhodou máme chybu na webovej stránke a pri náplni sme uviedli nesprávnu tlačiareň, takú náplň Vám samozrejme vymeníme aj po 30 dňoch. Občas sa stáva, že zákazníci zabudnú odstrániť ochranné prvky na náplniach - ak Vám náplň nepasuje do tlačiarne, skontrolujte, či ste odstránili ochranné oranžové, žlté, alebo iné farebné plastové prvky, ktoré slúžia na ochranu pred poškodením. Ďalej sa na náplni môžu vyskytovať papierové ochranné prvky a tzv. Seal, ktorý bráni vysypaniu tonera.

Ako rozpoznám originálne a kompatibilné náplne?

Originálne náplne predávame pod ich vlastnými značkami (HP, Canon, Epson, Brother a ďalšie). Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon, ...) ich výhodou je nižšia cena (-25% -35%) a tiež poukážka na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorú dostanete k vybraným náplniam. Pod našou značkou TonerPartner PREMIUM predávame certifikované kompatibilné náplne, s ktorými ušetríte 80% ceny! Na tieto náplne poskytujeme doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Najlacnejšou variantou ECONOMY náplne, na ktoré však neposkytujeme doživotnú záruku ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

Aký je rozdiel medzi TonerPartner PREMIUM, Economy a Xerox?

Náplne TonerPartner PREMIUM náplne našej vlastnej výroby a spĺňajú všetky potrebné certifikáty. Za ich kvalitu plne ručíme a preto Vám na ne ponúkame doživotnú záruku a navyše aj garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon,…) ich výhodou je nižšia cena (-25% 35%), poistenie zodpovednosti a taktiež poukaz na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorý k vybraným náplniam získate. Náplne s označením ECONOMY najlacnejšou variantou , ktorú odporúčame použiť len pre tlač textov a nie reprezentačných materiálov. Na tieto náplne neposkytujeme doživotnú záruku, ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

V čom je rozdiel, keď je názov produktov rovnaký?

Niektoré originálne náplne predávame vo viacerých variantoch, ktoré sa líšia iba obalom. Napríklad náplň HP 650 predávame v klasickom papierovom obale a rovnako v plastovom obale označovanom ako "blister". Samotná náplň je úplne rovnaká.

Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?

Bohužiaľ, nemáme kamenné pobočky, ani odberné miesta. Vašu objednávku Vám radi odošleme poštou alebo inou prepravnou spoločnosťou. Navyše, ak sa zaregistrujete a nakúpite nad 39 Eur máte od nás dopravu ZADARMO!

Akým prepravcom mi bude tovar doručený?

Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia: GLS, Slovenská pošta – Balík na adresu , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu, Kuriér TonerPartner.

Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?

Čas doručenia sa líši od aktuálneho stavu skladu a podmienok dopravcov. Náplne TonerPartner PREMIUM doručujeme v 95% prípadoch nasledujúci pracovný deň, ak si ich objednáte do 15:30. Originálne náplne do 2 pracovných dní. Čas doručenia nájdete v detaile produktu alebo v košíku pri Vašej objednávke.

Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?

Kuriéri prepravných spoločností GLS, a Slovenská pošta , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu vybavení terminálmy na platbu kartou. V ojedinelých prípadoch môže dôjsť k výpadku signálu alebo inému technickému problému, kvôli ktorému nie je možné platbu kartou uskutočniť. K týmto výpadkom dochádza minimálne a prepravcovia ju monitorujú.

Musím sa pri nákupe registrovať?

Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať . Registrovaní zákazníci získavajú výhody ,ako napr. vernostné body (zľavu na ďalšiu objednávku), dopravu ZDARMA nad 39 Eur a ďalšie výhody.

Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?

Kvôli nariadeniam GDPR a právnej ochrane ako spotrebiteľa, tak aj predajcu nemôžeme prijímať telefonické objednávky. Radi Vám poradíme cez telefón, ale objednávku musíte odoslať vy cez náš e-shop.

Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?

Prepravná spoločnosť Vám pošle e-mailom alebo SMS sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?

Väčšinu reklamácií vybavujeme do 7-14 pracovných dní. V niektorých prípadoch sa však môže natiahnuť na 30 dní, čo je zároveň zákonná lehota na vybavenie reklamácií. Vybavenie reklamácie urýchlite správnym vyplnením online reklamačného formulára, ktorý nájdete na stránke: https://www.tonerpartner.sk/nakupovanie-u-nas/reklamacne-podmienky/

Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať e-mailom, SMS alebo telefonátom. Do e-mailu a SMS Vám príde sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?

Vernostné body sa Vám automaticky pripočítajú po 21 dňoch od doručenia objednávky. Následne si z nich, po prihlásení do Vášho účtu, môžete vystaviť zľavový kód, ktorý použijete v objednávke. Na použitie zľavového kódu zaškrtnite v objednávke "Mám zľavový kód a chcem ho použiť".

Čo sú to vernostné body?

Vernostné body získavajú registrovaní zákazníci za každý výrobok v objednávke a môžu ich využiť ako zľavu na ďalšiu objednávku. Za každých 10 bodov získavajú zľavu 1 €.

Čo znamená platba online platobnou kartou?

Objednávku môžete zaplatiť Vašou bankovou kartou, ktorú používate napríklad na výber hotovosti v bankomate. Pri platbe On-line platobnou kartou platíte vopred (podobne ako pri platbe na bankový účet). Ide o 100% bezpečnú platbu, pri ktorej je potrebné zadať 16 miestny číselný kód, mesiac a rok platnosti karty z prednej strany a 3 miestny (CCV) kód zo zadnej strany platobnej karty. Nezabudnite si skontrolovať vo Vašej banke alebo internet bankingu, či máte povolené platby kartou na internete.

Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?

Faktúru nájdete vo svojej e-mailovej schránke a rovnako v profile registrovaného zákazníka v časti: Môj účet => Faktúry

Nenašli ste odpoved?
Napíšte nám

Ak máte otázku k tomuto produktu a nenašli ste potrebné informácie, napíšte nám. Poradíme vám.

- 10%
Toshiba DK-18 - optická jednotka, black (čierna)

Toshiba DK-18 - optická jednotka, black (čierna)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 20000 strán Toshiba Skladom 1 ks, v utorok u Vás

34,13 €

30,85 €
25,71 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-170 - toner, black (čierny)

Toshiba T-170 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 6000 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

101,64 €

91,88 €
76,57 € bez DPH
- 10%
Toshiba TK-18 - toner, black (čierny)

Toshiba TK-18 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 7200 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

82,91 €

74,94 €
62,45 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-6570 - toner, black (čierny)

Toshiba T-6570 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

143,38 €

129,61 €
108,01 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-2500 - toner, black (čierny)

Toshiba T-2500 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

22,58 €

20,41 €
17,01 € bez DPH
- 10%

Obrázok nie je k dispozícii.

Toshiba OD-170 - optická jednotka, black (čierna)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

68,06 €

61,54 €
51,28 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-4030 - toner, black (čierny)

Toshiba T-4030 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 12000 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

110,58 €

99,96 €
83,30 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-4520 - toner, black (čierny)
Čierna 21000 strán Toshiba Skladom 5 ks, v utorok u Vás

15,88 €

14,35 €
11,96 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-3520 - toner, black (čierny)

Toshiba T-3520 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 21000 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

24,95 €

22,55 €
18,79 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-2840 - toner, black (čierny)

Toshiba T-2840 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 23000 strán Toshiba Skladom 2 ks, v utorok u Vás

54,58 €

49,34 €
41,12 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-2025 - toner, black (čierny)

Toshiba T-2025 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 3000 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

99,28 €

89,74 €
74,78 € bez DPH
- 6%

Obrázok nie je k dispozícii.

Čierna 73900 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

78,77 €

74,08 €
61,73 € bez DPH
- 10%

Obrázok nie je k dispozícii.

Toshiba T-8570 - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna 73900 strán Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

82,25 €

74,35 €
61,96 € bez DPH
- 10%

Obrázok nie je k dispozícii.

Toshiba T-3240E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

134,72 €

121,79 €
101,49 € bez DPH
- 8%
Toshiba T-2060E - toner, black (čierny)

Toshiba T-2060E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Skladom 5 ks, v utorok u Vás

16,13 €

14,78 €
12,32 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-2340E - toner, black (čierny)

Toshiba T-2340E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

54,44 €

49,21 €
41,01 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-2500E - toner, black (čierny)

Toshiba T-2500E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Skladom 5 ks, v utorok u Vás

43,62 €

39,44 €
32,87 € bez DPH
Toshiba T-3560E - toner, black (čierny)

Toshiba T-3560E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Skladom 2 ks, v utorok u Vás

21,29 €

21,20 €
17,67 € bez DPH
- 10%
Toshiba T-3580E - toner, black (čierny)

Toshiba T-3580E - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Zvyčajne do 21 - 60 pracovných dní

60,65 €

54,83 €
45,69 € bez DPH
- 9%
Toshiba T-FC35K - toner, black (čierny)

Toshiba T-FC35K - toner, black (čierny)

Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna Toshiba Skladom 2 ks, v pondelok u Vás

65,76 €

60,06 €
50,05 € bez DPH
Potrebujete pomôcť? Pomôžeme Vám.
Nora Poradca pre výber
Chcem sa opýtať