Oživenie interiéru pomocou tlačiarne

21. 3. 2022

27. januára 2022, 22:38 | Obzeráte sa po byte a hovoríte si, že by to chcelo priestor niečím oživiť? Je dôležité, aby ste sa vo svojom dome cítili dobre. Či do neho chcete vniesť trochu farby a šťastia, alebo ho jednoducho zútulniť a dodať mu šmrnc, s pomocou svojej tlačiarne svojmu obydliu vdýchnete nový život behom chvíľky.

To najlepšie z našej ponuky

Nalepovacia dekorácia na stenu rozžiari nejednu izbu

Nemusíte hneď meniť nábytok alebo maľovať. Stačia dobre zvolené doplnky alebo fototapety vo vašom obľúbenom štýle. Rovnako dobre vám poslúžia aj samolepiace dekorácie na stenu, samolepky na nábytok, okná aj podlahu alebo drobné dekorácie, ako napríklad zladené podtácky. Také drobnosti v okamihu premenia každú izbu!

Využiť môžete množstvo voľne dostupných motívov na internete, alebo popustite uzdu svojej fantázii a skúste si navrhnúť svoje vlastné v grafickom programe alebo niektorom z online editorov, ako je Canva. Samolepiace dekorácie na stenu hravo vytlačíte aj na svojej vlastnej tlačiarni. Nepotrebujete žiadny stroj na samolepky. Na výrobu samolepiek vám postačí lesklý samolepiaci fotopapier.

Tlačte v čo najväčšom rozlíšení - len tak budú mať vaše obrázky a ďalšie samolepiace dekorácie na stenu peknú ostrosť aj detail a nebudú pôsobiť rozmazane. Pred tlačou si skontrolujte orezové značky a môžete tlačiť. Okrem dekorácií sa vám doma môžu hodiť najrôznejšie štítky. Využijete ich nielen pri organizovaní špajze a kuchyne, ale aj kancelárskeho kúta alebo detskej izbičky. Tie tlačte na samolepiace etikety a štítky. Ušetríte si veľa práce s ich vystrihovaním!

Tip: Pre tlač etikiet a štítkov využite náš návod a template, ktorý nájdete v článku ako si vytvoriť vlastnú kuchársku knihu a ďalšie vychytávky do kuchyne.

istock-1190440285.jpg

Girlanda zútulní aj "smutnú" miestnosť

Nájdite si obrázky, ktoré podporujú vašu dobrú náladu alebo vám skvele ladia k miestnosti. Deťom vyberte ich obľúbených hrdinov z filmov, seriálov, knižiek a rozprávok, do spálne voľte upokojujúce zátišie. Alebo zalovte v albumoch a vyberte si fotografie, ktoré zachytávajú šťastné chvíľky s vašimi najbližšími!

Fotografie tlačte na fotopapier vo svojej atramentovej tlačiarni. Ich tlač býva kvalitnejšia, vo vlhkom prostredí ale hrozí, že sa obrázok rozpije. V interiéroch vlhkosť nebýva problém, takže sa bez obáv spoľahnite na svoju atramentovú tlačiareň. Pokiaľ sa ale chystáte zvelebiť napríklad verandu či terasu, buďte opatrní. Túžite po vodeodolných obrázkoch a fotografiách (a chcete, aby boli odolné a dlhodobo dobre vyzerali)? Potom vám odporúčame vytlačené materiály zalaminovať.

Zúfať nemusíte ani v prípade, že doma nemáte laminátor. V takom prípade postačia aj obyčajné rámčeky na fotky.

Tip: Rozhodli ste sa zaobstarať si domov laminovačku? Pomôžeme vám, ako laminovať papier a vybrať laminovačku, ktorá vám najlepšie sadne.

Fotografie v interiéri nemusíte vešať iba na girlandy. Umiestnite ich do rámčekov alebo ich len zalaminujte a rozveste ako samolepiacu dekoráciu na stenu svojej izby. So všetkými známymi tvárami bude v miestnosti hneď veselšie! Fotografie navyše môžete doplniť rôznymi samolepkami a ďalšími obrázkami. Vďaka nim bude vaša kreatívna stena ešte originálnejšia a len tak sa neopozerá.

Buďte pri tom ako prvý
Najnovšie informácie o novinkách a akciách priamo na Váš e-mail.

Podobné články

Orezové značky: prečo sú pre tlač dôležité a ako ich vytvoriť?

Ak si od tlačiarenského štúdia objednáte tlač vizitiek, letákov či iných grafických materiálov, môže vás prekvapiť požiadavka na doplnenie...

29. 3. 2021  Celý článok »

Ako laminovať papier (a vybrať správnu laminovačku)

Potrebujete pravidelne laminovať vizitky, dôležité dokumenty či iné materiály a neviete, aký typ zariadenia zvoliť? Všetko podstatné sa...

12. 7. 2021  Celý článok »

Doprava od 2,50 €

na výdajné miesta

Doručenie do 48 hodín

Sme naozaj rýchli

U nás máte čas

Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Odmeníme Vás

Za každý nákup získate vernostné body