SAMSUNG MT LED LCD 49" ViewFinity Monitor LS49A950UIUXEN - prehnutý, VA, 5120X1440, 60Hz, 4ms, DP, HDMI, USB C
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
LS49A950UIPXEN
Výrobca
Samsung
Vernostné body: 66
0 hodnotenie
Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný, preto ho nie je možné objednať.
Pozrite si alternatívne produkty. Určite si niečo vyberiete.
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
Dvakrát viac informácií
Farby, ktoré ožívajú
Udržujte svoju zostavu prehľadnú a bez neporiadku
USB Type-C & Konektor LAN - Zbavte sa neporiadku a zostaňte pripojení. Monitor S9 je vybavený portom USB Type-C s podporou 90W nabíjania, takže umožňuje napájanie notebooku a prenos dát pomocou jediného kábla. Navyše ponúka konektor LAN, vďaka ktorému môžete notebook, ktorý sám nemá ethernetový konektor, jednoducho pripojiť k monitoru a používať Ethernet. *LAN je možné používať vždy iba v jednom zdroji.
Dokonalý rozbočovač priamo na vašom stole
Celodenná starostlivosť o zrak
Získajte bohatšie a jemnejšie odtiene
Lepšie sústredenie a pohodlie
Nerušené sústredenie zaisťuje optimálnu produktivitu
Špecifikácia
Displej
Veľkosť obrazovky (trieda) 49
Plochý / zakrivený Prehnutý
Aktívna veľkosť obrazovky (H/V) (mm) 1 191,936 (H) × 335,232 (V)
Zakrivenie obrazovky 1800R
Pomer strán 32:9
Typ panelu VA
Jas (typický) 350 cd/m2
Maximálny jas (typický) 400 cd/m2
Jas (min.) 250 cd/m2
Pomer statického kontrastu 3000:1 (typický)
Pomer dynamického kontrastu Mega DCR
HDR (Vysoký dynamický rozsah) VESA DisplayHDR 400
Rozlíšenie 5 120 × 1 440
Čas odozvy (ms) 4ms (GTG)
Uhol sledovania (H/V) 178°/178°
Podpora farieb 1,07 miliárd
Farebný gamut (NTSC) 88 % (typický)
Farebný gamut (pokrytie DCI) 95 % (typický)
Pokrytie sRGB 125 % (typický)
Pokrytie Adobe RGB 92 % (typický)
Obnovovacia frekvencia 60 Hz (DP: Max 120 Hz)
Všeobecná funkcia
Funkcia Eco Saving Plus Áno
Režim šetrenia zraku Áno
Technológia Flicker Free Áno
Obraz vedľa obrazu Áno
Quantum Dot Color Áno
Veľkosť obrazu Áno
Certifikácia pre systém Windows Windows10
Časovač vypnutia Plus Áno
Optimizér veľkosti obrazovky Áno
Black Equalizer Áno
Režim nízkej odozvy Áno
Optimizácia obnovovacej frekvencie Áno
Auto Source Switch Áno
Rozhranie
Bezdrôtový displej Nie
D-Sub Nie
DVI Nie
Dual Link DVI Nie
Display Port 1 EA
Mini-Display Port Nie
HDMI 2 EA
Verzia HDMI 2
Audio vstup Nie
Slúchadlá Áno
USB porty 3
Verzia USB Hub 3.0 × 3 ea
USB-C 1 EA
USB-C nabíjanie 90 W
Ethernet (LAN) 1 EA
Zvuk
Reproduktor Áno
Prevádzkové podmienky
Teplota 10~40 °C
Vlhkosť 10 % ~ 80 % nekondenzujúce
Kalibrácia
Výrobné nastavenia Áno
Farebný režim Vlastné / Vysoký jas / FPS / RTS / RPG / sRGB / AOS / Cinema / Dynamický kontrast
Dizajn
Farba Čierna
Typ stojana HAS
HAS (Výškovo nastaviteľný stojan) 120.0 ± 5.0 mm
Naklonenie -2.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
Otočenie -15.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
Pripevnenie na stenu 100 × 100
Ekológia
Energetická trieda G
Napájanie
Zdroj napájania AC 100~240 V
Typická spotreba energie 55 W
Spotreba energie (DPMS) 0,5 W
Spotreba energie (režim vypnutia) 0,3 W
Spotreba energie (ročne) 80 kWh/year
Typ Interné nabíjanie
Rozmery
Rozmery zostavy so stojanom (Š x V x H) 1199,5 × 523,1 × 349,7 mm
Rozmery zostavy bez stojana (Š x V x H) 1199,5 × 369,4 × 193,7 mm
Rozmery balenia (ŠxVxH) 1327 × 318 × 497 mm
Váha
Hmotnosť zostavy so stojanom 14,6 kg
Hmotnosť sady bez stojana 11,6 kg
Hmotnosť balenia 20,1 kg
Príslušenstvo
Dĺžka napájacieho kábla 1,5 m
Kábel HDMI Áno
USB-C kábel Áno
Mini-Display Gender Nie
Inštalačné CD Áno
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Druh tovaru
Počítače, notebooky a tablety
Rozhranie
HDMI, DisplayPort, USB 3.0
Formát obrazovky
Veľkosť uhlopriečky obrazovky (v palcoch)
49"
Rozlíšenie displeja
nešpecifikované
Povrchová úprava displeja
Matný
Typ panelu
IPS
Výrobca
Samsung
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7653 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.