Goobay Univerzálny napájací adaptér 230V/3-12V jednosmerný 1000mA
SHOPPING
- 14%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
ppadapter-70
Výrobca
PremiumCord
0 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 5 ks, v pondelok u Vás
Skladom 5 ks, v pondelok u Vás
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
EAN: 4040849679513
Všeobecný popis
Adaptér s možnosťou nastavenia výstupného napätia 3-12V DC. Maximálny prúd je 1000mA pri 12V.
Technické parametre
  • Napájacie napätie: 230V
  • Výstupné napätie: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC
  • Výstupný prúd: 1000mA
Normy a certifikácia
Praktické informácie
Výmenné konektory
  • 2.5 mm plug
  • 3.5 mm plug
  • 3.5 x 1.35 mm DC plug
  • 5.0 x 2.1 mm DC plug
  • 5.5 x 1.5 mm DC plug
  • 5.5 x 2.5 mm DC plug
Rozmery
75 x 43 x 32mm
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Druh tovaru
Druh príslušenstva
Výrobca
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7777 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.