GEMBIRD Držiak TV WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), tenký, pevný
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
WM-S80F-01
Výrobca
Gembird
0 hodnotenie
Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný, preto ho nie je možné objednať.
Pozrite si alternatívne produkty. Určite si niečo vyberiete.
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
GEMBIRD Držiak TV WM-S80F-01
Držiak na TV pre maximálny zážitok z televízie.
Vlastnosti produktu
Držiak je vyrobený z pevnej ocele a ABS plastu.
Podporuje väčšinu televízorov od 37" do 80".
Maximálna nosnosť držiaka je 50 kg.
Kompatibilita
Držiak je kompatibilný s VESA štandardom.
  • 200 x 100 mm
  • 200 x 200 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 200 mm
  • 300 x 300 mm
  • 400 x 300 mm
  • 400 x 400 mm
  • 600 x 400 mm
Inštalácia
Držiak je tenký a vzdialenosť od steny je iba 17 mm.
Dodávame so všetkým potrebným inštalačným materiálom.
EAN produktu: 8716309126199
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Typ príslušenstva
Držiaky
Výrobca
Gembird
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7697 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.