CyberPower Emergency Power System (EPS) 1000VA/700W
ilustračné foto
Obj. číslo
OEM
CPS1000E
Výrobca
Cyber Power Systems
Vernostné body: 9
0 hodnotenie
Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný, preto ho nie je možné objednať.
Pozrite si alternatívne produkty. Určite si niečo vyberiete.
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
EAN: 4712364141898
Technológia prevádzky
Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Výkon
1000VA, 700W
Vstup
Napätie rozmeru 140 ~ 300V
Frekvenčný rozsah 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing)
DC Vstupné napätie 12V
Ochrana proti prepätiu
Surge Spike až do 400V; Firmware upgrade pre dlhodobé preťaženie napätia
AC Výstup
Jednofázový
Výstupné napätie 0~40% záťaž Čistý sínus pre 220V +/- 10 %40~100% záťaž Aproximovaný Sinus pre 220V +/- 10%
Frekvencia výstupu 50 / 60Hz +/- 1 %
Čas prepnutia (typický) < 10 ms
Ochrana proti preťaženiu
On Utility: Circuit BreakerOn Battery: Internal Current Limiting
Výstupné zásuvky
2 x Schuko
Certifikáty
CE, SONCAP
Indikácia stavu
Indickátory: Zapnuté, LCD Display
Zvukové alarmy: Prevádzka na Battéria, Vybitie Batterií, Preťaženie
Zvláštne funkcie
Nabíjací prúd 15A
ByPass Switch: Áno
Batérie: Voliteľne
LCD Display: Áno
Manual Switch: Nie
Komunikačný port: Nie
Fyzické rozmery
Rozmery (mm): 153 x 208 x 230
Hmotnosť (kg): 9.4
Kolieska: Nie
Záložný čas 1KVA CYBERPOWER INVERTER pri použití voliteľnej 12V/200Ah batérie
  • 25% záťaž (125W) - 10 hodín
  • 50% záťaž (350W) - 4 hodiny
  • 75% záťaž (525W) - 2 hodiny 36 minút
  • 100% záťaž (700W) - 1 hodina 42 minút
Obrázky produktu
Mohlo by Vás zaujímať
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Druh tovaru
Počítače, notebooky a tablety
Technológia
Line-Interactive
Použitie
Emergency Power System (EPS)
Zdanlivý výkon (VA)
1000
Počet zásuviek
2
Prevedenie
Tower
Fáza (Vstup/Výstup)
Komunikácia
bez
Možnosti
Predĺženie záložného času
Ochrana dátovej siete
Nie
Ochrana telefónnej siete
Nie
Typ výstupu
SCHUKO
Výrobca
Cyber Power Systems
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7653 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.