TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha

- 3%

ilustračné foto

TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
TrueLife BabyScale B5 BT - múdra dojčenská váha
AKČNÝ TOVAR
Obj. číslo
3778442
OEM
TLBSB5BT
Výrobca
TrueLife
Vernostné body
3
0 hodnotenie
Skladom 7 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní

68,81 €

67,00 €

55,83 € bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 64,70 €
Skladom 7 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní

67,00 €

68,81 €

55,83 € bez DPH

Shop Roku 2022
Shop Roku 2022
Shop Roku 2021
Shop Roku 2021
Shop roku 2020
Shop roku 2020
Shop roku 2019

Popis a parametre

TrueLife BabyScale B5 BT – Majte dokonalý prehľad o vývoji vášho bábätka

Príchod bábätka je vždy radostnou udalosťou. Celá rodina sa teší a sleduje každý jeho pokrok. Rast a vývoj dieťaťa vám pomôže ustrážiť dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT s funkciou HOLD, ktorá uľahčuje váženie aj neposednejších detí. Zváži ich v momente, keď sa pohybujú najmenej, a presnú hmotnosť uzamkne na displeji. Váha zváži deti do hmotnosti 20 kg s presnosťou na 5 g. Vážení je možné vykonávať v kg aj lb, výsledky sú ihneď viditeľné na podsvietenom LED displeji. Ako sa dieťa vyvíja v čase, umožňuje prehľadne sledovať aplikácia, ktorá je kompletne v češtine. Veľmi šikovnou funkciou je TARE, vďaka ktorej zvážite bábätko aj zabalené v deke či oblečené.

TrueLife BabyScale B5 BT – Mějte dokonalý přehled o vývoji vašeho miminka


Inteligentné funkcie pre ľahké váženie

Bábätká málokedy bývajú pokojné, zvlášť keď ich položíte na váhu. TrueLife BabyScale B5 BT s maximálnou odchýlkou 5 ga maximálnou hmotnosťou 20 kg je na ich vrtenie pripravená, stačí využiť funkciu HOLD. V prípade automatického režimu sa aktivuje sama a bez zásahu užívateľa uzamkne na displeji presnú váhu nameranú v momente, keď sa dieťa najmenej pohybuje a vy sa tak nemusíte o nič starať. Ak si prajete mať nad funkciou plnú kontrolu, stačí aktivovať režim ručný a funkcia sa aktivuje len po stlačení tlačidla HOLD. Dieťatku nebýva príjemné ležať na studenej podložke, preto je váha vybavená funkciou TARE, ktorá umožňuje zvážiť ho aj zabalené v deke či oblečenej. Vďaka funkcii váha oblečenia automaticky odpočíta. Všetky namerané hodnoty sa zobrazujú v kilogramoch či librách na dobre čitateľnom podsvietenom LED displeji. Medzi jednotkami je možné ľubovoľne prepínať.

Chytré funkce pro snadné váženíInteligentné sledovanie rastu

Stiahnite si múdru aplikáciu, ktorá je dostupná kompletne v slovenčine, a sledujte rast a vývoj dieťaťa v čase. Aplikácia poskytuje prehľadnú históriu meraní, z ktorej vyplýva jasná informácia, ako bábätko priberá a rastie. Zároveň dokáže z dát vytvoriť graf vývoja a prostredníctvom nich je možné ovládať funkcie TARE či HOLD. Váhu je možné používať ako s využitím aplikácie, tak bez nej.

Chytré sledování růstuBezpečnosť a výdrž

Dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT poskytuje možnosť bezpečného váženia dieťatka. Jej povrch je ľahko umývateľný na udržanie správnej hygieny a materiál použitý na výrobu váhy neobsahuje žiadne škodlivé látky. Nechcenému posunutiu váhy zabraňujú pogumované nožičky. Batérie zvládnu až 400 meraní a vďaka funkcii Automatického vypnutia po dvoch minútach, majú dlhú životnosť. Navyše sú súčasťou balenia, nie je potrebné ich dokupovať.

Bezpečnost a výdržPresné váženie na 5 g

Dojčenská váha váži s maximálnou odchýlkou 5 g, hmotnosť dieťatka teda zistíte s úplnou presnosťou.

Přesné vážení na 5 gNosnosť 20 kg

Váhu je možné využiť aj pre väčšie deti s maximálnou hmotnosťou 20 kg.

Nosnost 20 kgFunkcia TARE

Vďaka funkcii TARE máte možnosť odvážiť oblečenie dieťaťa či deku, váhu vynulovať a následne dieťa zvážiť zabalené alebo oblečené.

Funkce TAREFunkcia HOLD

Neposedné bábätká zvážite vďaka funkcii HOLD. Hmotnosť sa uzamkne vo chvíli, keď sa dieťa najmenej pohybuje.

Funkce HOLDMúdra aplikácia

Sledovanie histórie meraní, uľahčuje aplikácie, v ktorej je možné zobraziť aj grafy či zapnúť a vypnúť niektoré funkcie. Váha sa k telefónu pripojí pomocou Bluetooth.

Chytrá aplikaceHistória merania v aplikácii

Sledovať vývoj a rast bábätka uľahčuje aplikácia, ktorá zobrazuje históriu meraní vrátane grafov.

Historie měření v aplikaciPodsvietený LED displej

Prehľadný podsvietený LED displej váhy je dobre čitateľný aj za znížených svetelných podmienok.

Podsvícený LED displejPrepínanie jednotiek

Podľa preferencií je možné namerané hodnoty zobraziť v kilogramoch aj librách.

Přepínání jednotekAutomatické vypnutie

Po uplynutí 2 minút sa váha automaticky vypne, dochádza tak k úspore batérie a predlžuje sa jej životnosť.

Automatické vypnutíPrevádzka na AAA batérie

Váha k svojmu fungovaniu nepotrebuje žiadne káble, vystačí si s 3 AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia a zvládne až 400 meraní.

Provoz na AAA baterieBez škodlivých látok

Váha je vyrobená z materiálu, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé látky a je ľahko umývateľný - pre dokonalú hygienu.

Bez škodlivých látekParametre

Odchýlka váženia 5 g
Rozsah váženia 50 g ~ 20 kg
Batérie 3× 1,5V AAA
Prevádzková teplota 5-35°C
Skladovacia teplota -5-45°C
Rozmery 67 cm × 33 cm × 5,2 cm
Ďalšie funkcie HOLD (automatický / ručný), TARE, prepínanie jednotiek, automatické vypnutie
Funkcia chytré aplikácie HOLD, TARE, História merania, grafické zobrazenieObsah balenia

  • 1× dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT
  • 3× AAA batérie
  • 1× návodParametre

Druh tovaru
Dojčenský tovar
Výrobca
TrueLife

Poradňa

Najčastejšie otázky

Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?

Náplň nám môžete vrátiť do 30 dní a my Vám vrátime kúpnu čiastku za tovar. Ak náhodou máme chybu na webovej stránke a pri náplni sme uviedli nesprávnu tlačiareň, takú náplň Vám samozrejme vymeníme aj po 30 dňoch. Občas sa stáva, že zákazníci zabudnú odstrániť ochranné prvky na náplniach - ak Vám náplň nepasuje do tlačiarne, skontrolujte, či ste odstránili ochranné oranžové, žlté, alebo iné farebné plastové prvky, ktoré slúžia na ochranu pred poškodením. Ďalej sa na náplni môžu vyskytovať papierové ochranné prvky a tzv. Seal, ktorý bráni vysypaniu tonera.

Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?

Bohužiaľ, nemáme kamenné pobočky, ani odberné miesta. Vašu objednávku Vám radi odošleme poštou alebo inou prepravnou spoločnosťou. 

Akým prepravcom mi bude tovar doručený?

Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia: GLS, Slovenská pošta – Balík na adresu , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu, Kuriér TonerPartner.

Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?

Čas doručenia sa líši od aktuálneho stavu skladu a podmienok dopravcov. Náplne TonerPartner PREMIUM doručujeme v 95% prípadoch nasledujúci pracovný deň, ak si ich objednáte do 15:30. Originálne náplne do 2 pracovných dní. Čas doručenia nájdete v detaile produktu alebo v košíku pri Vašej objednávke.

Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?

Kuriéri prepravných spoločností GLS, a Slovenská pošta , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu sú vybavení terminálmy na platbu kartou. V ojedinelých prípadoch môže dôjsť k výpadku signálu alebo inému technickému problému, kvôli ktorému nie je možné platbu kartou uskutočniť. K týmto výpadkom dochádza minimálne a prepravcovia ju monitorujú.

Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?

Prepravná spoločnosť Vám pošle e-mailom alebo SMS sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?

Väčšinu reklamácií vybavujeme do 7-14 pracovných dní. V niektorých prípadoch sa však môže natiahnuť až na 30 dní, čo je zároveň zákonná lehota na vybavenie reklamácií. Vybavenie reklamácie urýchlite správnym vyplnením online reklamačného formulára, ktorý nájdete na stránke: https://www.tonerpartner.sk/nakupovanie-u-nas/reklamacne-podmienky/

Musím sa pri nákupe registrovať?

Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať . 

Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať e-mailom, SMS alebo telefonátom. Do e-mailu a SMS Vám príde sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?

Kvôli nariadeniam GDPR a právnej ochrane ako spotrebiteľa, tak aj predajcu nemôžeme prijímať telefonické objednávky. Radi Vám poradíme cez telefón, ale objednávku musíte odoslať vy cez náš e-shop.

Čo sú to vernostné body?

Vernostné body získavajú registrovaní zákazníci za každý výrobok v objednávke a môžu ich využiť ako zľavu na ďalšiu objednávku. Za každých 10 bodov získavajú zľavu 1 €.

Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?

Vernostné body sa Vám automaticky pripočítajú po 21 dňoch od doručenia objednávky. Následne si z nich, po prihlásení do Vášho účtu, môžete vystaviť zľavový kód, ktorý použijete v objednávke. Na použitie zľavového kódu zaškrtnite v objednávke "Mám zľavový kód a chcem ho použiť".

Čo znamená platba online platobnou kartou?

Objednávku môžete zaplatiť Vašou bankovou kartou, ktorú používate napríklad na výber hotovosti v bankomate. Pri platbe On-line platobnou kartou platíte vopred (podobne ako pri platbe na bankový účet). Ide o 100% bezpečnú platbu, pri ktorej je potrebné zadať 16 miestny číselný kód, mesiac a rok platnosti karty z prednej strany a 3 miestny (CCV) kód zo zadnej strany platobnej karty. Nezabudnite si skontrolovať vo Vašej banke alebo internet bankingu, či máte povolené platby kartou na internete.

Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?

Faktúru nájdete vo svojej e-mailovej schránke a rovnako v profile registrovaného zákazníka v časti: Môj účet => Faktúry

Pri produkte zatiaľ nikto nepoložil žiadnu otázku. Ak Vás niečo zaujíma, pošlite nám svoju otázku pomocou formulára. Odpovieme Vám naň.

Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.

Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 5020 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 53000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.

Zákazníci nás chvália

91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.