Menič napätia Carspa UPS600-12 12V/230V 600W s nabíjačkou 12V/10A a funkciou UPS
SHOPPING
- 8%
DAYS
ilustračné foto
Obj. číslo
AH2091470049
OEM
UPS600-122
Výrobca
CARSPA
Vernostné body: 3
1 hodnotenie
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladom 2 ks, v pondelok u Vás
Skladom 2 ks, v pondelok u Vás
Môže sa Vám hodiť
Popis a parametre
CARSPA UPS séria - menič s nabíjačkou funguje ako nabíjačka, frekvenčný menič a off-line UPS súčasne. Táto technológia zaistí, že Vaše zariadenie pracuje nepretržite aj po výpadku prúdu. Stačí pripojiť batériu s veľkosťou podľa Vašej potreby . · Automatické 3 fázové dobíjanie internej nabíjačky batérií · USB port: 5V 500mA · Rozhodnite sa pre svoju vlastnú AC dobu zálohovania výberom rôznych batérií! Funkcia ochrany: · Nízke napätie: alarm a vypnutie · Ochrana proti prepätiu · Ochrana proti preťaženiu · Teplotná ochrana · Ochrana proti skratu · Ochrana proti prepólovaniu · Mäkký štart · Auto.reset · Uzemnenie ochrany Technické parametre: -Rozmery: 330 x 150 x 58mm -Váha: 2,1 kg -USB-ÁNO -12V/230V -Výstup 600W trvalo, 1200W špička -modifikovaná sínusovka
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Parametre
Druh tovaru
Poradňa
Najčastejšie otázky
Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?
Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?
Akým prepravcom mi bude tovar doručený?
Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?
Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?
Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?
Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?
Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?
Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?
Musím sa pri nákupe registrovať?
Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať .
Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?
Čo sú to vernostné body?
Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?
Čo znamená platba online platobnou kartou?
Potrebujete poradiť? Pomôžeme Vám.
Poradca
pre výber
Výdajné miesta. Až 7782 odberných miest.
Široký výber. Ponúkame viac ako 45000 produktov.
U nás máte čas. Tovar môžete vrátiť do 30 dní.
Odmeníme Vás. Za každý nákup získate vernostné body.
Zákazníci nás chvália
91% zákazníkov odporúča podľa dotazníkov spokojnosti za posledných 90 dní.