Recenzie TonerPartner
Ďakujem,
všetko prebehlo v poriadku, toner som nainštaloval a tlačiareň tlačí bez problémov.
Som spokojný.
ľahká orientácia v obchode
výber
Rýchlosť a spoľahlivosť dodania.
Pri poslednej dodávke čiernej cartrige po jej rozbalení táto nefungovala. Asi bola zaschnutá. Otvoril som ju asi 6 mesiacov po dodaní. Potreboval som niečo súrne tlačiť,tak som musel ísť rýchlo kúpiť do kamenného obchodu.Dosť som bol sklamaný, lebo nikdy predt SWým som taký problém nemal, a to od vás odoberám cartrige yž dosť dlho.
spokojnosť s tovarom a aj rýchlou reakciou a dodaním tovaru
OK spokojnosť