Recenzie TonerPartner
Objednal som si viac cartrigov, ale počet my nesedel podľa mojej objednávky. Zrejme niekto nevie napočítať do troch.
Dobrý deň. V minulosti som objednávala pravidelne tonery. No posledná objednávka prišla nepoužiteľná. Kvalita išla dole. Vôbec sa nedali použiť. Po dlhej dobe som objednala znovu tonery , teraz boli tonery na es-hope, skladom - a doba dodania sa predĺžila. Ale informovali ma mailom, to je plus. Komunikácia s obchodom je výborná, to je plusom. Ďakujm
Všetko OK
Spoľahlivý
Všetko v poriadku. Bez pripomienok.