Recenzie TonerPartner
Overený zákazník
Slušný výber
Overený zákazník
Všetko v poriadku, rýchle, jedinné čo ma zarazilo doslovne je balenie - k trom tonerom pribaléné asi 2 kg odpadu v balíku, chránime životné prostredie??????
Overený zákazník
Rýchle vybavenie objednávky
Overený zákazník
Absolútne bez problémový.
Overený zákazník
Rychle , ok
Overený zákazník
rychle dodanie
Overený zákazník
Po dlhorocnych skusenostiach - Odporucam
Rychlost, spolahlivost
Nic
Overený zákazník
Veľmi oceňujem expresné dodanie. S týmto obchodom som naozaj spokojná.