Recenzie TonerPartner
Kúpila som si cez internet vlastnou vinou zlý tovar, namiesto toneru cartridge. Balík stál tri týždne v skrini, kým som ho otvorila a zistila, že som objednala zle. Skúsila som napísať formulár o vrátenie tovaru, reku aspoň skúsim, za to nič nedám. Na moje veľké prekvapenie mi nielen, že reklamáciu potvrdili a prijali, ale na vlastné náklady poslali ku mne kuriéra a ten balík vzal späť. Takéto jednanie sa už často nevidí, ďakujem pekne a teda klobúk dolu.
rychla dodavka
rýchle vybavenie
široký sortiment ,promptné spracovanie a odoslanie zásielky,určite doporučujem.
Objednávanie od Vás už pár rokov, vždy maximálna spokojnosť.
expresné doručenie
mimoriadna kvalita
ústretovosť