Recenzie TonerPartner
dodržanie lehoty dodanie a tá bola celkom krátka
Toner zatiaľ nemám odskúšaný, keďže sa ešte neminul pôvodný. Ale na základe iných hodnotení by nemal byť problém s tonerom.
Prvýkrát som dostal čiernu farbu v nie orig. balení a rozbitu (krabičku) a nebola zabalená dodávka v krabici ale v obálke čo spôsobilo "rozmačkanie obalov.... Som nenáročný a nechcem spôsobiť problémy ale tak to bolo.... StanoF
rýchle dodanie
Presiel tyzden od objednavky (ktoru som okamzite uhradila) a tovar mi stale nebol doruceny. Komplikuje mi to pracu. V minulosti som mala s tymto obchodom pozitivne skusenosti. Teraz som velmi neprijemne prekvapena.
nič