Recenzie TonerPartner
Som spokojny, nakoĺko náplne sü vhodné do tlačiarne HP C4180. V budúcnosti sa obrátim na Vás.
ok
Chýba rýchlejšie dodanie tovaru
Objednáš, promtné dodanie a tovar v poriadku naozaj veľká spokojnosť
Všetko bolo super.
TOVAR STE NEDORUČILI NAČAS a ANI STE MA NEINFORMOVALI, ŽE HO NEVIETE DORUČIŤ V SĽÚBENEJ LEHOTE. V iných prevádzkach, tých, čo doručujú kancelárske potreby, ak tovar nemajú na sklade, hneď volajú a ponúknu možnosť rozdelenia objednávky a doručenia chýbajúceho tovaru neskôr, alebo zrušenia chýbajúceho produktu z objednávky. Volá firma. U vás sa mi stalo, že na 5-ty deň od objednávky som sa ja dopytovala, kde je moja objednávka, prečo ešte nebola expedovaná.... opakovane som vám volala, lebo ochota a rýchlosť odpovede u vás bola slabá. Veď máte na to 24 hodín. Dokonca aj vtedy, keď s tovarom meškáte 48 hodín. Potrebovala som si vyriešiť problém, do ktorého ste ma dostali tým, že ste nedoručili načas - objednaťla som u konkurencii, a tam budem nakupovať ďalej. Pretože tovar bol u mňa na ďalší deň ráno, ešte skôr ako ten, čo som objednala u vás pred 6-imi dňami. Nuž, kancelária musí fičať.....