Recenzie TonerPartner
Celková spokojnosť, objednávala som viac krát a všetko bolo Ok
Výborný obchod s kvalitným tovarom za seriózne ceny s mnohými výhodami.
100% odporúčam, max.spokojnosť
Všetko ok.
Príliž skoro na zhodnotenie kvality alternatívneho atramentu. Založil som zatiaľ iba čb toner. Tlačiareň Canon tlačí. Verím, že to tak aj ostane a po dlhšom čase sa neupchajú trysky, prípadne nezaschne toner... V minulosti som už mal skúsenosť upchatými tryskami a vyhodenou tlačiarňou. No nie od firmy TonerPartner.
jednoduchá orientácia v e-shope, prehľadnosť, zrozumiteľnosť a dobrá komunikácia e-shopu po nákupe - pôsobilo to na mňa profesionálne. odporúčam