Tlačte aj v lete s plným tonerom a vyhrajte bazén MARIMEX Tampa

Keď sa prehrieva tlačiareň, je dobré ju odpojiť a nechať chvíľku vychladnúť. Ak sa prehrievate vy, schovajte sa do tieňa, doplňte tekutiny a schlaďte sa - kde inde ako v bazéne! Ak sa u vás na záhradke žiadny bazén zatiaľ nevyníma, nezúfajte. Nakúpte tonery, zapojte sa do našej súťaže a nafukovací bazén MARIMEX Tampa môže byť s trochou šťastia váš.
Nakúpte na našom e-shope TonerPartner.sk od 2.7.2019 do 5.8.2019 náplne do tlačiarne aspoň za 40€ a my vás automaticky zaradíme do súťaže.

Infobox: Nafukovací bazén MARIMEX Tampa s priemerom 3 m a hĺbkou 76 cm je ideálne miesto pre schladenie v horúcich letných dňoch. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších bazénov na trhu - aby nie, jeho rozmery a hĺbka ideálne pre detské radovánky i osviežujúce relax dospelákov. Na popularite bazéna pridáva aj fakt, že jeho rozloženie je rýchle a jednoduché. Stačí nafúknuť horný prstenec, naplniť bazén vodou a hurá do plaviek.

Chcete vyhrať MARIMEX Tampa?

  • Stačí nakúpiť v našom e-shope aspoň za 40€ kedykoľvek od 2.7.2019 do 5.8.2019 a my vás automaticky zaradíme do súťaže.
  • Výhercu súťaže oznámime 6.8.2019.

 

vyhľadať náplne

Doprava ZDARMApre registrovaných zákazníkov
Doručenie do druhého dňaSme fakt rýchli
Doživotná záruka na náplneNášmu tovaru proste veríme
Garancia proti poškodeniu tlačiarneKeď sa niečo stane, je to na nás