SAMSUNG MLT-R116 (SV134A) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, black (čierna)

VYROBENÉ NA SLOVENSKU
SAMSUNG MLT-R116 (SV134A) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, black (čierna)
SAMSUNG MLT-R116 (SV134A) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, black (čierna)

Obj. číslo

20110097

OEM

SV134A

Farba
Čierna
Kapacita
9000 strán
Výrobca
TonerPartner
Záruka
doživotná
Vernostné body
15

Hodnotenie

12345
Skladom > 10 ks, dodanie do 1-2 pracovných dní

31,54 €

26,28 € bez DPH

Ušetríte až 80 % nákladov

TonerPartner tonery sú lacnejšie

Bez straty kvality tlače

Pri tlači nerozoznáte rozdiel

Záruka funkčnosti

Poistenie prípadnej škody na tlačiarni

Certifikovaná výroba v SR

Kvalita podľa európskych štandardov

Parametre

  • Farba: Čierna
  • Kapacita: 9000 strán
  • Výrobca: TonerPartner
  • Záruka: doživotná
  • Vernostné body: 15
Určené pre tlačiarne
Shop Roku 2021
Shop Roku 2021
Shop roku 2020
Shop roku 2020
Shop roku 2019
Certifikáť poistenia zodpovednosti

Popis a parametre

Kompatibilná optická jednotka SV134A nahradí vo vašej laserovej tlačiarni jednu z ich najdôležitejších súčiastok. Optická jednotka, inak tiež optický valec, má totiž na starosti prenos a fixovanie toneru na papier - teda samotnú tlač.

Keďže u laserových tlačiarní, ktoré disponujú samostatnou optickou jednotkou, nedochádza k pravidelnej výmene optického valca spolu s tonerom, optický valec sa postupne opotrebováva. Správny čas na výmenu optickej jednotky je vtedy, keď začnete pozorovať vady tlače.

Samostatná optická jednotka SV134A s kapacitou 9000 strán je konštruovaná tak, aby mnohonásobne prežila životnosť tonerovej kazety. Ich vyššiu obstarávaciu cenu dokonale vyváža lacnejšií spotrebný materiál - tonerové kazety pri tlačiarňach, kde je použitá samostatná optická jednotka (optický valec nie je súčasťou tonera), sú lacnejšie, než tie ktorých súčasťou je optický valec.

Kompatibilnú optickú jednotku SV134A vyrábame pod našou privátnou značkou TonerPartner. Ručíme tak svojím dobrým menom za to, že všetko bude fungovať, ako má. Za kvalitou kompatibilného spotrebného materiálu do tlačiarní si stojíme - aj preto poskytujeme zákazníkom doživotnú záruku na ich použitie, a navyše aj poistenie, ktoré pokryje všetky náklady spojené s opravou prípadného poškodenia na vašej tlačiarni.

Nákupom kompatibilnej optickej jednotky do laserovej tlačiarne znateľne ušetríte - rozdiel v cene je veľakrát aj viacnásobný. Všeobecne sú tlačové výstupy z našich kompatibilných súčiastok porovnateľné s výstupmi z originálneho spotrebného materiálu.

Juhokórejská značka Samsung je dnes známa hlavne vďaka svojim špičkovým smartphonom, televíziám, práčkam a ďalšej spotrebnej elektronike. Do segmentu malých tlačiarní naskočil Samsung na začiatku 80. rokov, keď prišiel na trh so svojim prvým faxom. V roku 2016 Samsung predal celý segment tlačiarní a kopírok spoločnosti Hewlett-Packard. Tlačiarne, kopírky a multifunkcie Samsung odvtedy oficiálne vyrába spoločnosť HP. Podľa ich slov sa jedná o unikátne spojenie kvality a spoľahlivosti typické pre HP a profesionálneho výkonu, ktorým sa vyznačujú výrobky Samsung.

Chcete ušetriť viac ako tretinu nákladov na tlač? Siahnite po kompatibilných toneroch, cartridge a ďalšom spotrebnom materiáli pre tlačiarne našej privátnej značky TonerPartner. S prísnymi nárokmi na kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu ich vyrábame v Českej republike. Okrem toho, že sú kompatibilné diely lacnejšie, nespoznáte rozdiel - tlačové výstupy sú porovnateľné s originálnym spotrebným materiálom. Za kvalitou kompatibilných náhradných dielov si stojíme - aj preto na ne poskytujeme doživotnú záruku a navrch poistenie prípadných škôd na tlačiarni.

Nákupom optickej jednotky SV134A získáte 15 vernostných bodov, ktoré môžete využiť ako zľavu na ďalší nákup na našom e-shope TonerPartner.

Recenzie produktu SAMSUNG MLT-R116 (SV134A) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, black (čierna)

Overený zákazník (4. 10. 2022) 12345

pomer cena kvalita je fajn

Overený zákazník (19. 10. 2020) 12345

Objenávka od stola, nikam nemusíte chodiť. Kvalita OK.
Odporúčam.

Recenzie obchodu TonerPartner.sk

Overený zákazník (6. 12. 2022) 12345

rýchlost ochota

Overený zákazník (6. 12. 2022) 12345

Klady: rýchlo vybavená objednávka
celková spokojnosť

Overený zákazník (6. 12. 2022) 12345

Klady: rýchle dodanie,cena

Overený zákazník (6. 12. 2022) 12345

Klady: dobrá cena

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

Klady: Rýchle dodanie, dobre ceny

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

rýchle expedovanie tovaru po zaplatení. Notifikácie o stave objednávky

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

Klady: rýchlosť vybavenia

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

Dobrá cena, rýchla dodávka.

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

Úžasný obchod, vynikajúce ceny, tovar na druhý deň doma -nemám k tomu čo dodať.

Overený zákazník (5. 12. 2022) 12345

Klady: ...spokojnosť...

Poradňa

Najčastejšie otázky

Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?

Náplň nám môžete vrátiť do 30 dní a my Vám vrátime kúpnu čiastku za tovar. Ak náhodou máme chybu na webovej stránke a pri náplni sme uviedli nesprávnu tlačiareň, takú náplň Vám samozrejme vymeníme aj po 30 dňoch. Občas sa stáva, že zákazníci zabudnú odstrániť ochranné prvky na náplniach - ak Vám náplň nepasuje do tlačiarne, skontrolujte, či ste odstránili ochranné oranžové, žlté, alebo iné farebné plastové prvky, ktoré slúžia na ochranu pred poškodením. Ďalej sa na náplni môžu vyskytovať papierové ochranné prvky a tzv. Seal, ktorý bráni vysypaniu tonera.

Ako rozpoznám originálne a kompatibilné náplne?

Originálne náplne predávame pod ich vlastnými značkami (HP, Canon, Epson, Brother a ďalšie). Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon, ...) ich výhodou je nižšia cena (-25% -35%) a tiež poukážka na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorú dostanete k vybraným náplniam. Pod našou značkou TonerPartner PREMIUM predávame certifikované kompatibilné náplne, s ktorými ušetríte 80% ceny! Na tieto náplne poskytujeme doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Najlacnejšou variantou ECONOMY náplne, na ktoré však neposkytujeme doživotnú záruku ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

Aký je rozdiel medzi TonerPartner PREMIUM, Economy a Xerox?

Náplne TonerPartner PREMIUM náplne našej vlastnej výroby a spĺňajú všetky potrebné certifikáty. Za ich kvalitu plne ručíme a preto Vám na ne ponúkame doživotnú záruku a navyše aj garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon,…) ich výhodou je nižšia cena (-25% 35%), poistenie zodpovednosti a taktiež poukaz na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorý k vybraným náplniam získate. Náplne s označením ECONOMY najlacnejšou variantou , ktorú odporúčame použiť len pre tlač textov a nie reprezentačných materiálov. Na tieto náplne neposkytujeme doživotnú záruku, ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

V čom je rozdiel, keď je názov produktov rovnaký?

Niektoré originálne náplne predávame vo viacerých variantoch, ktoré sa líšia iba obalom. Napríklad náplň HP 650 predávame v klasickom papierovom obale a rovnako v plastovom obale označovanom ako "blister". Samotná náplň je úplne rovnaká.

Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?

Bohužiaľ, nemáme kamenné pobočky, ani odberné miesta. Vašu objednávku Vám radi odošleme poštou alebo inou prepravnou spoločnosťou. 

Akým prepravcom mi bude tovar doručený?

Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia: GLS, Slovenská pošta – Balík na adresu , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu, Kuriér TonerPartner.

Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?

Čas doručenia sa líši od aktuálneho stavu skladu a podmienok dopravcov. Náplne TonerPartner PREMIUM doručujeme v 95% prípadoch nasledujúci pracovný deň, ak si ich objednáte do 15:30. Originálne náplne do 2 pracovných dní. Čas doručenia nájdete v detaile produktu alebo v košíku pri Vašej objednávke.

Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?

Kuriéri prepravných spoločností GLS, a Slovenská pošta , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu vybavení terminálmy na platbu kartou. V ojedinelých prípadoch môže dôjsť k výpadku signálu alebo inému technickému problému, kvôli ktorému nie je možné platbu kartou uskutočniť. K týmto výpadkom dochádza minimálne a prepravcovia ju monitorujú.

Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?

Prepravná spoločnosť Vám pošle e-mailom alebo SMS sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Musím sa pri nákupe registrovať?

Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať . 

Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?

Kvôli nariadeniam GDPR a právnej ochrane ako spotrebiteľa, tak aj predajcu nemôžeme prijímať telefonické objednávky. Radi Vám poradíme cez telefón, ale objednávku musíte odoslať vy cez náš e-shop.

Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?

Väčšinu reklamácií vybavujeme do 7-14 pracovných dní. V niektorých prípadoch sa však môže natiahnuť na 30 dní, čo je zároveň zákonná lehota na vybavenie reklamácií. Vybavenie reklamácie urýchlite správnym vyplnením online reklamačného formulára, ktorý nájdete na stránke: https://www.tonerpartner.sk/nakupovanie-u-nas/reklamacne-podmienky/

Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať e-mailom, SMS alebo telefonátom. Do e-mailu a SMS Vám príde sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?

Vernostné body sa Vám automaticky pripočítajú po 21 dňoch od doručenia objednávky. Následne si z nich, po prihlásení do Vášho účtu, môžete vystaviť zľavový kód, ktorý použijete v objednávke. Na použitie zľavového kódu zaškrtnite v objednávke "Mám zľavový kód a chcem ho použiť".

Čo sú to vernostné body?

Vernostné body získavajú registrovaní zákazníci za každý výrobok v objednávke a môžu ich využiť ako zľavu na ďalšiu objednávku. Za každých 10 bodov získavajú zľavu 1 €.

Čo znamená platba online platobnou kartou?

Objednávku môžete zaplatiť Vašou bankovou kartou, ktorú používate napríklad na výber hotovosti v bankomate. Pri platbe On-line platobnou kartou platíte vopred (podobne ako pri platbe na bankový účet). Ide o 100% bezpečnú platbu, pri ktorej je potrebné zadať 16 miestny číselný kód, mesiac a rok platnosti karty z prednej strany a 3 miestny (CCV) kód zo zadnej strany platobnej karty. Nezabudnite si skontrolovať vo Vašej banke alebo internet bankingu, či máte povolené platby kartou na internete.

Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?

Faktúru nájdete vo svojej e-mailovej schránke a rovnako v profile registrovaného zákazníka v časti: Môj účet => Faktúry

Nenašli ste odpoved?
Napíšte nám

Ak máte otázku k tomuto produktu a nenašli ste potrebné informácie, napíšte nám. Poradíme vám.

+ Darček
SAMSUNG MLT-D116S (SU840A) - Toner Economy, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna1200 stránEconomy Skladom
33,07 €
27,56 € bez DPH
+ Darček
SAMSUNG MLT-D116L (SU828A) - Toner Economy, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna3000 stránEconomy Skladom
17,74 €
14,78 € bez DPH
+ Darček
- 51%
SAMSUNG MLT-D116L (SU828A) - Toner Xerox, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna3000 stránXerox Skladom

42,58 €

20,69 €
17,24 € bez DPH
+ Darček
- 6%
Samsung MLT-D116S (SU840A) - toner, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna1200 stránSamsung Skladom

49,06 €

46,36 €
38,63 € bez DPH

Máme pre Vás lacnejší toner!

+ Darček
- 21%
Samsung MLT-D116L (SU828A) - toner, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna3000 stránSamsung Skladom

80,50 €

63,37 €
52,81 € bez DPH

Máme pre Vás lacnejší toner!

+ Darček
- 6%
Samsung MLT-R116/SEE - optická jednotka, black (čierna)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna9000 stránSamsung Skladom

57,05 €

53,64 €
44,70 € bez DPH

Máme pre Vás lacnejší toner!

+ Darček
SAMSUNG MLT-D116S (SU840A) - Toner TonerPartner PREMIUM, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna1200 stránTonerPartner Skladom
24,40 €
20,33 € bez DPH
+ Darček
- 42%
SAMSUNG MLT-D116L (SU828A) - Toner TonerPartner PREMIUM, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna3000 stránTonerPartner Skladom

29,62 €

17,24 €
14,37 € bez DPH
+ Darček
- 44%
MultiPack SAMSUNG MLT-D116L 3ks (SU828A) - Toner TonerPartner PREMIUM, black (čierny) 3ks
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna3x3000TonerPartner Skladom

92,16 €

51,20 €
42,67 € bez DPH