OKI C610 (44315106) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, magenta (purpurová)

VYROBENÉ NA SLOVENSKU
OKI C610 (44315106) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, magenta (purpurová)
OKI C610 (44315106) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, magenta (purpurová)

Obj. číslo

20900090

OEM

44315106

Farba
Purpurová
Kapacita
20000 strán
Jednotková cena
0,35 Cent / strana
Výrobca
TonerPartner
Záruka
doživotná
Vernostné body
35

Hodnotenie

12345
Skladom > 10 ks, v pondelok u Vás

70,55 €

58,79 € bez DPH

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 63,49 €

Ušetríte až 80 % nákladov

TonerPartner tonery sú lacnejšie

Bez straty kvality tlače

Pri tlači nerozoznáte rozdiel

Záruka funkčnosti

Poistenie prípadnej škody na tlačiarni

Certifikovaná výroba v SR

Kvalita podľa európskych štandardov

Parametre

  • Farba: Purpurová
  • Kapacita: 20000 strán
  • Jednotková cena: 0,35 Cent / strana
  • Výrobca: TonerPartner
  • Záruka: doživotná
  • Vernostné body: 35
Určené pre tlačiarne
Shop Roku 2021
Shop Roku 2021
Shop roku 2020
Shop roku 2020
Shop roku 2019
Certifikáť poistenia zodpovednosti

Popis a parametre

Kompatibilná optická jednotka 44315106 nahradí vo vašej laserovej tlačiarni jednu z ich najdôležitejších súčiastok. Optická jednotka, inak tiež optický valec, má totiž na starosti prenos a fixovanie toneru na papier - teda samotnú tlač.

Keďže u laserových tlačiarní, ktoré disponujú samostatnou optickou jednotkou, nedochádza k pravidelnej výmene optického valca spolu s tonerom, optický valec sa postupne opotrebováva. Správny čas na výmenu optickej jednotky je vtedy, keď začnete pozorovať vady tlače.

Samostatná optická jednotka 44315106 s kapacitou 20000 strán je konštruovaná tak, aby mnohonásobne prežila životnosť tonerovej kazety. Ich vyššiu obstarávaciu cenu dokonale vyváža lacnejšií spotrebný materiál - tonerové kazety pri tlačiarňach, kde je použitá samostatná optická jednotka (optický valec nie je súčasťou tonera), sú lacnejšie, než tie ktorých súčasťou je optický valec.

Kompatibilnú optickú jednotku 44315106 vyrábame pod našou privátnou značkou TonerPartner. Ručíme tak svojím dobrým menom za to, že všetko bude fungovať, ako má. Za kvalitou kompatibilného spotrebného materiálu do tlačiarní si stojíme - aj preto poskytujeme zákazníkom doživotnú záruku na ich použitie, a navyše aj poistenie, ktoré pokryje všetky náklady spojené s opravou prípadného poškodenia na vašej tlačiarni.

Nákupom kompatibilnej optickej jednotky do laserovej tlačiarne znateľne ušetríte - rozdiel v cene je veľakrát aj viacnásobný. Všeobecne sú tlačové výstupy z našich kompatibilných súčiastok porovnateľné s výstupmi z originálneho spotrebného materiálu.

História značky OKI sa začala písať už v roku 1881. V deväťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia tento japonský výrobca tlačiarní prispel k významnému pokroku na poli tlačových technológií - to, keď jej inžinieri vyvinuli LED technológiu tlače, ktorá v mnohých ohľadoch predčila aj v súčasnosti vo veľkom používanú technológiu laserovej tlače. Spoločnosť OKI sa snaží svojimi farebnými a čiernobielymi tlačiarňami, multifunkčnými zariadeniami, faxmi a ihličkovými tlačiarňami uspokojiť potreby prevažne stredných podnikov aj nadnárodných korporácií na celom svete.

Chcete ušetriť viac ako tretinu nákladov na tlač? Siahnite po kompatibilných toneroch, cartridge a ďalšom spotrebnom materiáli pre tlačiarne našej privátnej značky TonerPartner. S prísnymi nárokmi na kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu ich vyrábame v Českej republike. Okrem toho, že sú kompatibilné diely lacnejšie, nespoznáte rozdiel - tlačové výstupy sú porovnateľné s originálnym spotrebným materiálom. Za kvalitou kompatibilných náhradných dielov si stojíme - aj preto na ne poskytujeme doživotnú záruku a navrch poistenie prípadných škôd na tlačiarni.

Nákupom optickej jednotky 44315106 získáte 35 vernostných bodov, ktoré môžete využiť ako zľavu na ďalší nákup na našom e-shope TonerPartner.

OKI C610 (44315108) - Optická jednotka TonerPartner PREMIUM, black (čierna)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna20000 strán 0,35 Cent / strana TonerPartner Skladom
70,55 €
58,79 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 63,49 €

Recenzie obchodu TonerPartner.sk

Overený zákazník (2. 6. 2023) 12345

bola som spokojná s nákupom, dokonca bez problémov zobrali naspät zle objednaný tovar.

Overený zákazník (1. 6. 2023) 12345

Rýchle a bezproblémové dodanie objednaného tovaru. Úplná spokojnosť.

Overený zákazník (1. 6. 2023) 12345

S obchodom som veľmi spokojná, objednávam od nich tonery už 3 roky. Prvýkrát sa stalo, že toner nebol kompaktibilný s tlačiarňou. Po vzájomnej komunikácii mi bol ihneď odoslaný nový toner a po týždni vrátené peniaze. Slušné jednanie so zákazníkom a okamžité riešenie problému. Odporúčam.

Overený zákazník (1. 6. 2023) 12345

Dobra skúsenosť a komunikácia

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Klady: spoľahlivosť

Už viackrát som kupovala cez tento obchod. Vždy bolo všetko v poriadku.

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Klady: prehľadná ponuka
jednoduché objednávanie
spoľahlivé doručenie

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Klady: rýchle doručenie

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Klady: Rýchle dodanie

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Super rýchle vybavenie mojej objednávky i dodanie.

Overený zákazník (31. 5. 2023) 12345

Klady: rýchle doručenie

Poradňa

Najčastejšie otázky

Čo, ak mi náplň nebude pasovať do tlačiarne?

Náplň nám môžete vrátiť do 30 dní a my Vám vrátime kúpnu čiastku za tovar. Ak náhodou máme chybu na webovej stránke a pri náplni sme uviedli nesprávnu tlačiareň, takú náplň Vám samozrejme vymeníme aj po 30 dňoch. Občas sa stáva, že zákazníci zabudnú odstrániť ochranné prvky na náplniach - ak Vám náplň nepasuje do tlačiarne, skontrolujte, či ste odstránili ochranné oranžové, žlté, alebo iné farebné plastové prvky, ktoré slúžia na ochranu pred poškodením. Ďalej sa na náplni môžu vyskytovať papierové ochranné prvky a tzv. Seal, ktorý bráni vysypaniu tonera.

Ako rozpoznám originálne a kompatibilné náplne?

Originálne náplne predávame pod ich vlastnými značkami (HP, Canon, Epson, Brother a ďalšie). Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon, ...) ich výhodou je nižšia cena (-25% -35%) a tiež poukážka na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorú dostanete k vybraným náplniam. Pod našou značkou TonerPartner PREMIUM predávame certifikované kompatibilné náplne, s ktorými ušetríte 80% ceny! Na tieto náplne poskytujeme doživotnú záruku a garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Najlacnejšou variantou ECONOMY náplne, na ktoré však neposkytujeme doživotnú záruku ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

Aký je rozdiel medzi TonerPartner PREMIUM, Economy a Xerox?

Náplne TonerPartner PREMIUM náplne našej vlastnej výroby a spĺňajú všetky potrebné certifikáty. Za ich kvalitu plne ručíme a preto Vám na ne ponúkame doživotnú záruku a navyše aj garanciu proti poškodeniu tlačiarne. Tonery Xerox originálne náplne vhodné aj do tlačiarní iných značiek (HP, Canon,…) ich výhodou je nižšia cena (-25% 35%), poistenie zodpovednosti a taktiež poukaz na tankovanie na čerpacích staniciach OMV, ktorý k vybraným náplniam získate. Náplne s označením ECONOMY najlacnejšou variantou , ktorú odporúčame použiť len pre tlač textov a nie reprezentačných materiálov. Na tieto náplne neposkytujeme doživotnú záruku, ani garanciu proti poškodeniu tlačiarne.

V čom je rozdiel, keď je názov produktov rovnaký?

Niektoré originálne náplne predávame vo viacerých variantoch, ktoré sa líšia iba obalom. Napríklad náplň HP 650 predávame v klasickom papierovom obale a rovnako v plastovom obale označovanom ako "blister". Samotná náplň je úplne rovnaká.

Je možné tovar vyzdvihnúť osobne?

Bohužiaľ, nemáme kamenné pobočky, ani odberné miesta. Vašu objednávku Vám radi odošleme poštou alebo inou prepravnou spoločnosťou. 

Akým prepravcom mi bude tovar doručený?

Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia: GLS, Slovenská pošta – Balík na adresu , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu, Kuriér TonerPartner.

Do kedy musím odoslať objednávku, aby bola doručená nasledujúci deň?

Čas doručenia sa líši od aktuálneho stavu skladu a podmienok dopravcov. Náplne TonerPartner PREMIUM doručujeme v 95% prípadoch nasledujúci pracovný deň, ak si ich objednáte do 15:30. Originálne náplne do 2 pracovných dní. Čas doručenia nájdete v detaile produktu alebo v košíku pri Vašej objednávke.

Môžem zaplatiť prepravcovi kartou?

Kuriéri prepravných spoločností GLS, a Slovenská pošta , Slovenská pošta - balík na poštu a do BalíkoBoxu vybavení terminálmy na platbu kartou. V ojedinelých prípadoch môže dôjsť k výpadku signálu alebo inému technickému problému, kvôli ktorému nie je možné platbu kartou uskutočniť. K týmto výpadkom dochádza minimálne a prepravcovia ju monitorujú.

Kde sa nachádza balíček s mojou objednávkou?

Prepravná spoločnosť Vám pošle e-mailom alebo SMS sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Musím sa pri nákupe registrovať?

Pre dokončenie objednávky sa nemusíte registrovať . 

Ako prebieha reklamácia a ako dlho trvá jej vybavenie?

Väčšinu reklamácií vybavujeme do 7-14 pracovných dní. V niektorých prípadoch sa však môže natiahnuť na 30 dní, čo je zároveň zákonná lehota na vybavenie reklamácií. Vybavenie reklamácie urýchlite správnym vyplnením online reklamačného formulára, ktorý nájdete na stránke: https://www.tonerpartner.sk/nakupovanie-u-nas/reklamacne-podmienky/

Môžem svoju objednávku nadiktovať cez telefón?

Kvôli nariadeniam GDPR a právnej ochrane ako spotrebiteľa, tak aj predajcu nemôžeme prijímať telefonické objednávky. Radi Vám poradíme cez telefón, ale objednávku musíte odoslať vy cez náš e-shop.

Ako sa dozviem, že môj balík je doručovaný?

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať e-mailom, SMS alebo telefonátom. Do e-mailu a SMS Vám príde sledovacie číslo balíka a odkaz na jeho sledovanie.

Čo sú to vernostné body?

Vernostné body získavajú registrovaní zákazníci za každý výrobok v objednávke a môžu ich využiť ako zľavu na ďalšiu objednávku. Za každých 10 bodov získavajú zľavu 1 €.

Kedy dostanem vernostné body a ako ich môžem uplatniť?

Vernostné body sa Vám automaticky pripočítajú po 21 dňoch od doručenia objednávky. Následne si z nich, po prihlásení do Vášho účtu, môžete vystaviť zľavový kód, ktorý použijete v objednávke. Na použitie zľavového kódu zaškrtnite v objednávke "Mám zľavový kód a chcem ho použiť".

Čo znamená platba online platobnou kartou?

Objednávku môžete zaplatiť Vašou bankovou kartou, ktorú používate napríklad na výber hotovosti v bankomate. Pri platbe On-line platobnou kartou platíte vopred (podobne ako pri platbe na bankový účet). Ide o 100% bezpečnú platbu, pri ktorej je potrebné zadať 16 miestny číselný kód, mesiac a rok platnosti karty z prednej strany a 3 miestny (CCV) kód zo zadnej strany platobnej karty. Nezabudnite si skontrolovať vo Vašej banke alebo internet bankingu, či máte povolené platby kartou na internete.

Kde nájdem k nahliadnutiu svoje faktúry?

Faktúru nájdete vo svojej e-mailovej schránke a rovnako v profile registrovaného zákazníka v časti: Môj účet => Faktúry

Nenašli ste odpoved?
Napíšte nám

Ak máte otázku k tomuto produktu a nenašli ste potrebné informácie, napíšte nám. Poradíme vám.

- 1%
Oki C610 (44315106) - optická jednotka, magenta (purpurová)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Purpurová20000 strán 0,69 Cent / strana Oki Zistiť dostupnosť

139,61 €

138,12 €
115,10 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 135,38 €

Máme pre Vás lacnejší toner!

Oki C610 (44315306) - toner, magenta (purpurový)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Purpurová6000 strán 3,62 Cent / strana Oki Zistiť dostupnosť
217,02 €
180,85 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 206,54 €
- 10%
OKI C610 (44315308) - Toner TonerPartner PREMIUM, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna8000 strán 0,40 Cent / strana TonerPartner Skladom

36,04 €

32,35 €
26,96 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,11 €
- 10%
OKI C610 (44315307) - Toner TonerPartner PREMIUM, cyan (azúrový)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Azúrová6000 strán 0,54 Cent / strana TonerPartner Skladom

36,04 €

32,35 €
26,96 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,11 €
- 10%
OKI C610 (44315305) - Toner TonerPartner PREMIUM, yellow (žltý)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Žltá6000 strán 0,54 Cent / strana TonerPartner Skladom

36,04 €

32,35 €
26,96 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,11 €
Oki C610 (44315108) - optická jednotka, black (čierna)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna20000 strán 0,40 Cent / strana Oki Skladom
80,62 €
67,18 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 77,18 €

Máme pre Vás lacnejší toner!

Oki C610 (44315308) - toner, black (čierny)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Čierna8000 strán 1,53 Cent / strana Oki Skladom
122,50 €
102,08 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 116,62 €

Máme pre Vás lacnejší toner!

- 1%
Oki C610 (44315107) - optická jednotka, cyan (azúrová)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Azúrová20000 strán 0,69 Cent / strana Oki Zistiť dostupnosť

139,61 €

138,12 €
115,10 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 138,12 €
Oki C610 (44315307) - toner, cyan (azúrový)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Azúrová6000 strán 3,58 Cent / strana Oki Skladom
214,67 €
178,89 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 206,54 €

Máme pre Vás lacnejší toner!

Oki C610 (44315105) - optická jednotka, yellow (žltá)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Žltá20000 strán 0,70 Cent / strana Oki Skladom
140,68 €
117,23 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 135,36 €
- 2%
Oki C610 (44315305) - toner, yellow (žltý)
Pre ktoré tlačiarne je produkt vhodný?
Žltá6000 strán 3,48 Cent / strana Oki Skladom

212,98 €

208,57 €
173,81 € bez DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 206,54 €

Máme pre Vás lacnejší toner!

Určené pre tlačiarne

Potrebujete pomôcť? Pomôžeme Vám.
Nora Poradca pre výber
Chcem sa opýtať