Nakúpte náplne do tlačiarne a vyhrajte cestovný kufor

Leto je v plnom prúde: niektorí z nás majú po dovolenke, iných to ešte len čaká. Nech patríte do ktorejkoľvek z týchto skupín, my Vám prajeme zaslúžený odpočinok.

Mimochodom, tiež sa tešíte na tie slastné okamihy, kedy budete svoje pracujúce kolegyne a kolegov bombardovať vysmiatymi selfíčkami z pláže, fotkami z prímorského hotela či impozantnými zábery odkiaľsi z africkej džungle? Užite si to!
Hlavne aby Vám dovolenku nepokazila nejaká hlúpa banalita. Na cestovanie by mal byť človek náležite pripravený. Je to k zlosti, keď si hodláte vytlačiť letenku alebo rezerváciu ubytovania a práve v tej chvíli dôjde v tlačiarni toner. Alebo keď zistíte, že Váš starý kufor nie je to, čo býval, a oblečenie, ktoré máte nachystané, sa do neho nezmestí, nech robíte, čo robíte.

Viete čo? Poďte šťastiu oproti a skúste zabiť dve muchy jednou ranou. Jednak môžete vyriešiť problém s dochádzajúcou náplňou do tlačiarne, jednak môžete zadarmo získať ďalšiu batožinu, s ktorou bude balenie na dovolenku radosť a brnkačka.
Keď totiž nakúpite u nás v e-shope TonerPartner.sk od 6. 8. 2019 do 2. 9. 2019 náplne v hodnote aspoň 40€, tak Vás automaticky zaradíme do súťaže o cestovný kufor Mia Toro M1210/3-S.

Úlohou cestovného kufra Trolley je spoľahlivo a dlhodobo chrániť veci svojho majiteľa, preto je vyrobený z tvarovo stabilného a odolného ABS plastu. Vďaka rozmerom 48 × 35 × 21 cm a celkovému objemu 35 litrov je skvelým doplnkom pre cestovanie, či už idete na dovolenku či na služobnú cestu.
Manipuláciu s kufrom uľahčí jeho nízka hmotnosť, štyri otočné kolieska o 360 °, ktorými je vybavený, a teleskopická rukoväť.  Medzi ďalšie vychytávky patrí vnútorné vrecko na zips, vnútorné elastické popruhy a horné madlo.

 

Hrajte s nami o kufor Mia Toro M1210/3-S - je to ten najlepší liek na cestovnú horúčku!

Chcem vyhrať cestovný kufor Mia Toro M1210/3-S!

  • nakúpte v našom e-shope tovar za najmenej 40€ v termíne od 6. 8. 2019 do 2. 9. 2019 a my vás automaticky zaradíme do súťaže.
  • Výhercu súťaže vyžrebujeme 3. 9. 2019.

Vyhladať náplne

 

Doprava ZDARMApre registrovaných zákazníkov
Doručenie do druhého dňaSme fakt rýchli
Doživotná záruka na náplneNášmu tovaru proste veríme
Garancia proti poškodeniu tlačiarneKeď sa niečo stane, je to na nás