AKCIA Tlačiareň za 1€ na 24 mesiacov zdarma

 

 

Premýšľate, že si kúpite novú tlačiareň? Pokiaľ pri tlači spotrebujete minimálne štyri tonery ročne, máme pre vás tip:

 

Novú tlačiareň nemusíte kupovať, stačí si ju prenajať 

 

c04583897.png

 

 

U TonerPartnera ponúkame prenájom tlačiarne na celé dva roky  len za 1 Euro. Na výber máte zo špičkových modelov značiek Brother alebo HP. A v cene prenájmu je aj prípadný servis. S obľubou prirovnávame prenájom tlačiarne k operatívnemu leasingu auta. V podstate kupujete len palivo. 

Prečo si tlačiareň prenajať?

 

Oproti kúpe nového prístroja prenájom tlačiarne tri hlavné výhody:

 

1. cena

Nová tlačiareň niečo stojí, nie zriedka môžete nový prístroj obstarať aj za stovky Eur. Prenájom tlačiarne stojí 1 € (1,20 € s DPH) Nákup novej tlačiarne vás teda vyjde mnohonásobne drahšie.

  

2. servis

Po nákupe novej tlačiarne vám síce beží zákonná záručná lehota, prípadné vybavenie reklamácie ale môže byť zdĺhavé a komplikované. Ak sa stane niečo s tlačiarňou, ktorú máte od nás v prenájme, postaráme sa o odstránenie závady. V prípade, že bude treba tlačiareň odviezť a opraviť, dovezieme vám na túto dobu náhradný prístroj.

  

3. toner

K novej tlačiarni je potrebné kúpiť aj vhodné tonery a pravidelne sa starať o ich dostatočnú zásobu. V prípade prenájmu máte od nás tonery zaistené.

 

 

 

AKCIA je platná do vypredania skladových zásob!

 

Podmienky nákupu

  1.  Odber minimálne 4ks tonerov TonerPartner alebo originálnych tonerov v priebehu 12 mesiacov (celkom minimálne 8ks tonerov za dobu trvania zmluvy).
  2. Podpísanú zmluvu o prenájme zašlite poštou v dvoch origináloch na našu adresu LedumKamara s.r.o., Zámocká 30, Bratislava, 811 01 

* Pre urýchlenie objednávky môžete zaslať scan podpísanej zmluvy spoločne s potvrdením o úhrade na e-mail , v predmete mailu uveďte PRENÁJOM. Následne Vás žiadame o zaslanie zmluvy v dvoch origináloch na našu adresu!!!

 

Po obdŕžaní podpísanej zmluvy odosielame kompletný balíček (tlačiareň + 1x sada tonerov) spolu s potvrdenou zmluvou a faktúrou za objednaný tovar k Vám.

 

Ako dostanem zmluvu o prenájme?

  1. Po objednaní tovaru Vám bude zmluva zaslaná na Váš e-mail vyplnený v objednávke spoločne so zálohovou faktúrou.
  2. Zmluvu si môžete stiahnuť tu: zmluva o prenájme tlačiarne

  

 Aktuálná ponuka