Predaj skončil

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR
3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

Obj. číslo

3408686

OEM

3F1ASXEU01K

VýrobcaXYZ
Vernostné body46
Prihlásení zákazníci majú dopravu ZDARMA už od hodnoty objednávky nad 35€
Technické parametre
Shop roku 2019

Popis a parametre

3D tlačiarne už dávno nie sú len záležitosťou špecializovanej výroby a technologických laboratórií. Pomaly, ale isto sa začínajú rozšiřovat aj do domácností, dielní a malých i stredných firem a stávajú sa ich užitočnou a často už neodmysliteľnou súčasťou.

3D tlačiareň 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR je skvelou voľbou nielen pre všetkých nadšecov moderných technológií, ale i pre kutilov a modelárov. Pomocou tohto prístroja dokážete vyrobiť na čo si spomeniete – od dekorácií a šperkov, cez hračky až po náhradné diely.

3D tlačiareň 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR využíva k vytváraniu trojrozmerných objektov technológiu FDM, často označovanú aj ako FFF. Ide o najrozšírenejšiu technológiu 3D tlače (aspoň v prípade stolových 3D tlačiarní), ktorá funguje na princípe natavovania materiálu ve forme plastovej struny, tzv. filamentu. Tlačová hlava tlačiarne následne vrstvu po vrstve tlačí trojrozmerný objekt na základe digitálneho 3D modelu, ktorý jej bol zadaný prostredníctvom počítača. Ide o najlacnejšiu technológiu 3D tlače, čo je jeden z dôvodov, prečo je tak rozšírená.

Tlačový materiál

Tlačiareň 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR využíva k výrobe 3D objektov filament z nasledujúcich materiálov:

ABS

ABS je často používaný materiál, využívaný v 3D tlači s technológiami FDM/FFF. Je ľahko opracovateľný, odolný voči nízkym i vysokým teplotám, tuhý a pevný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný pre výrobu funkčných prototypov, nástrojov a pomôcok na bežné používanie.

PLA

Ide o veľmi obľúbený materiál pre užívateľskú 3D tlač s technológiami FDM / FFF. Vyrába sa z kukuričného, alebo zemiakového škrobu, prípadne z cukrovej trstiny a je plne biologicky odbúrateľný. Jeho nevýhodou je tendencia pohlcovať vzdušnú vlhkosť, čo vyžaduje zabezpečenie suchého prostredia pre jeho skladovanie. Výrobky z PLA sú pevné, materiál sa pri tavení nedeformuje a tak nehrozí riziko deformácie fyzického 3D modelu.

 

Pomerne mladá taiwanská značka XYZ Printing bola založená až v roku 2013. Vďaka svojim dostupným stolným 3D tlačiarňam je dnes známa po celom svete. V poslednej dobe sa začal tento výrobca zameriavať aj na profesionálne 3D tlačiarne a okrem technológie FDM, predstavil aj stroje využívajúce k 3D tlači technológie SLS a DLP.

Nákupom 3D tlačiarne 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR získavate 46 vernostných bodov, ktoré môžete využiť ako zľavu na ďalší nákup na našom e-shope TonerPartner.

Vedeli ste, že registrovaní zákazníci majú u nás výhodu a získavajú dopravu ZDARMA už pri objednávke nad 35€? Neregistrovaní zákazníci získavajú dopravu ZDARMA pri objednávke nad 49€. Zaregistrujte sa a získajte ďalšie výhody od TonerPartner!

Technické parametre

 • Výrobca: XYZ
 • Rozhranie: USB 2.0
 • Produkt: 3D tlačiareň
 • Technológia 3D tlače: FDM
 • Počet farieb (tlačových hláv): 1
 • Tlačový materiál: ABS
 • Tlačový materiál: PLA
 • Rozlíšenie tlače: 0.1 mm
Potrebujete pomôcť? Pomôžeme Vám.
Nora Poradca pre výber
Chcem sa opýtať
Referencie - TonerPartner.sk
Voľný pád

Technické parametre produktu 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

 • Výrobca: XYZ
 • Rozhranie: USB 2.0
 • Produkt: 3D tlačiareň
 • Technológia 3D tlače: FDM
 • Počet farieb (tlačových hláv): 1
 • Tlačový materiál: ABS
 • Tlačový materiál: PLA
 • Rozlíšenie tlače: 0.1 mm
Doprava ZDARMApre registrovaných zákazníkov už od 35€
Doručenie do druhého dňaSme fakt rýchli
Doživotná záruka na náplneNášmu tovaru proste veríme
Garancia proti poškodeniu tlačiarneKeď sa niečo stane, je to na nás